Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ house water pump ] αγώνας 602 προϊόντα.
1.5 kg Κωλικός κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος με θήκη IP55 Σχεδιασμένος για να πληροί αυστηρά βιομηχανικά πρότυπα και κριτήρια απόδοσης
| Application: | Robotics, Automation Equipment |
|---|---|
| Enclosure: | IP55 |
| Mounting Type: | Flange |
Μέγεθος φλάντζας B35 3 Φασικό Μοτέρ Επαγωγής Τυλίγματος Αλουμινίου Ή Χαλκού Ονομαστική Συχνότητα 50Hz 60Hz Σχεδιασμένο Για Αξιοπιστία
| Rotation: | CW And CCW |
|---|---|
| Insulation Class: | Class F / Class H |
| Speed: | 750 RPM To 3600 RPM |
5KW ενεργειακή εξοικονόμηση 3 φάσεων κινητήρα επαγωγής με χαμηλή λειτουργία θορύβου και υψηλή αξιοπιστία για βιομηχανικές εφαρμογές
| Front Cover: | Cast Iron/Aluminum With Brass Insert |
|---|---|
| Humidity: | ≤90% |
| Material: | Cast Iron / Aluminum |
Πάνω από την επιφάνεια της θάλασσας Δεν υπερβαίνει τα 1000m 3 Φάση κινητήρα επαγωγής ονομαστική ισχύς 0.12KW 315KW Κατάλληλες βιομηχανικές εφαρμογές κινητήρα
| Humidity: | ≤90% |
|---|---|
| Bearing Type: | Ball Bearings / Roller Bearings |
| Capacitor Type: | Capacitor Running |
Πλήρως Κλειστός Επαγωγικός Κινητήρας 5KW 3 Φάσεων Σχεδιασμένος για να Παρέχει Σταθερή Ισχύ και Απόδοση σε Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Bearing Type: | Ball Bearings / Roller Bearings |
|---|---|
| Power: | 5.5KW |
| Front Cover: | Cast Iron/Aluminum With Brass Insert |
Κούφος άξονας κινητήρας Κούφος άξονας D 24mm πόλος 2 IEC Standard IE1 Απόδοση σχεδιασμένη για ρομποτική και γραμμές παραγωγής
| Protectionrating: | IP54 |
|---|---|
| Asynchronous Speed: | 1450RPM |
| Installation: | B3 |
Συμπιεστήρας λειτουργίας κινητήρα εναλλασσόμενου ρεύματος 18.5 Ηλεκτρικός κινητήρας κατάλληλος για βιομηχανικά μεταφορέα και συστήματα αυτοματισμού
| Cooling Method: | ICO9001 |
|---|---|
| Speed: | 1400 RPM To 2800 RPM |
| Number Of Poles: | 4 |
Ονομαστική Ισχύς 1.1KW 1.5HP 3 Φάσεων Κινητήρας Επαγωγής Κατάλληλος για Βιομηχανικές Εφαρμογές Λειτουργία και Ανθεκτική Απόδοση
| Power Rating: | 0.5 KW To 500 KW |
|---|---|
| Standard: | IEC 60034-1 |
| Housing: | Cast Iron |
Εύρος Ισχύος 5.5KW 7.5HP Κινητήρας με Κούφιο Άξονα με Ταχύτητα Άξονα 24mm 1400 1500 RPM Ιδανικός για Αυτοματισμό Συσκευασίας
| Current: | 8.8A |
|---|---|
| Hollow Shaft Diameter: | Φ24mm |
| Diameter: | 42 Mm |
Υψόμετρο 1000m 3 φάσεις κινητήρα επαγωγής πλαίσιο 112 τύπος κινητήρα επαγωγής σχεδιασμένο για μακροχρόνια βιομηχανική απόδοση
| Altitude: | ≤1000m |
|---|---|
| Service Factor: | 1.0 |
| Breakdown Torque: | 260 % |

