Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ house water pump ] αγώνας 597 προϊόντα.
κοίλο υλικό αργιλίου μηχανών άξονων 15KW 20HP 160M1-4 για την υψηλή μηχανή
| Παραγωγή: | 15KW/20HP |
|---|---|
| Πολωνός: | 4 |
| Κατεύθυνση περιστροφής: | Δεξιόστροφα |
κοίλος ηλεκτρικός κινητήρας άξονων 2.2KW 3HP hs100l2-4 για τα πλυντήρια υψηλής δύναμης
| Όνομα προϊόντων: | Κοίλη μηχανή άξονων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πλυντήρια πίεσης |
| Παραγωγή: | 2.2KW/3HP |
4 κοίλη μηχανή 7.5hp 5.5kw 24mm1400rpm 400 βολτ 3 άξονων Πολωνού εγκατάσταση φάσης B3
| Όνομα προϊόντων: | Κοίλη μηχανή άξονων |
|---|---|
| τάση: | 230/400V |
| Φάση: | Τριφασικός |
Κοίλη μηχανή άξονων 220V/380V 5.5kw 7.5hp 1400rpm
| Όνομα προϊόντων: | Κοίλη μηχανή άξονων |
|---|---|
| Τάση: | 230/400V |
| Φάση: | τριφασικός |
Κινητήρας με κοίλο άξονα IP54 με συμπαγή σχεδιασμό και υψηλή πυκνότητα ροπής κατάλληλος για εξοπλισμό υποστήριξης εδάφους αεροδιαστημικής
| Operatingtemperature: | -20°C To 80°C |
|---|---|
| Shaftdiameter: | 20 Mm |
| Shafttype: | Hollow Shaft |
Κοίλος ηλεκτρικός κινητήρας 112M1-4 7.5HP 5.5KW 4 Πολωνός 1400rpm 400V/40HZ άξονων IP54 IP55
| Παραγωγή: | 5.5KW/7.5HP |
|---|---|
| Πολωνός: | 4 |
| Κατεύθυνση περιστροφής: | Δεξιόστροφα |
1.5KW 2HP κοίλη μηχανή επαγωγής μηχανών άξονων υδραυλική 90L1-4 για τον καθαρισμό της μηχανής
| Πολωνός: | 4 |
|---|---|
| Κατεύθυνση περιστροφής: | Δεξιόστροφα |
| Ρουλεμάν μηχανών:: | C&U (SKF για την επιλογή) |
Ο πυκνωτής τρέχει τη μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης η κατηγορία μόνωσης 2.2KW/3HP ΜΟΥ Χ
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Γενικό Drive |
| Παραγωγή: | 2.2KW/3HP |
Μηχανή ie2-90l-4 χυτοσιδήρου IP55 4kw 5.5kw 7.5kw 1420r/min IE2
| Όνομα προϊόντων: | IE2 μηχανή |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Drivng |
| δύναμη: | 1.5kw |
1.5 kg Κωλικός κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος με θήκη IP55 Σχεδιασμένος για να πληροί αυστηρά βιομηχανικά πρότυπα και κριτήρια απόδοσης
| Application: | Robotics, Automation Equipment |
|---|---|
| Enclosure: | IP55 |
| Mounting Type: | Flange |

