Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ house water pump ] αγώνας 597 προϊόντα.
C U NSK Μονοφασικός κινητήρας επαγωγής ελαστικών 50Hz 60Hz Διορισμένη συχνότητα Μακρά διάρκεια ζωής Κατάλληλος για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές
| Housing: | Aluminium |
|---|---|
| Number Of Poles: | 4 |
| Speed: | 1400 RPM To 2800 RPM |
Πυκνωτής Κινητήρας Ασύγχρονος Σχεδιασμένος για Ταχύτητα 1400 RPM έως 2800 RPM Παρέχοντας Λειτουργία σε Βιομηχανικά Μηχανήματα
| Rated Frequency: | 50Hz/60HZ |
|---|---|
| Ac Voltage: | 220-240V |
| Current: | 18.5 |
Πλήρως εσωκλειόμενος κοίλος τυποποιημένος 100L3-4 4KW 5.5HP μηχανών άξονων διασκεδασμός θερμότητας IEC γρήγορος
| Παραγωγή: | 4KW/5.5HP |
|---|---|
| Πολωνός: | 4 |
| Κατεύθυνση περιστροφής: | Δεξιόστροφα |
7.5hp κοίλη μόνωση τριφασικό 1400RPM μηχανών Β άξονων εναλλασσόμενου ρεύματος
| Όνομα προϊόντων: | Κοίλη μηχανή άξονων |
|---|---|
| Δύναμη: | 5.5kw/7.5Hp |
| Άξονας: | 24mm |
Κοίλο καλώδιο 100L3-4 4KW 5.5HP χαλκού μηχανών επαγωγής άξονων τριφασικό 100%
| Παραγωγή: | 4KW/5.5HP |
|---|---|
| Πολωνός: | 4 |
| Κατεύθυνση περιστροφής: | Δεξιόστροφα |
3 Stepper άξονων φάσης κοίλη μηχανή 5.5KW/7.5HP για τον ηλεκτρικό υψηλό καθαριστή
| Όνομα προϊόντων: | Κοίλη μηχανή άξονων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ηλεκτρικός υψηλός καθαριστής |
| Παραγωγή: | 5.5KW/7.5HP |
C U SKF Κινητήρας Γεμιστήρας 3 Φάσεων Κινητήρας Ενεργειακής Εξοικονόμησης Συμπιεστήρας Τύπος λειτουργίας Κατάλληλος για βιομηχανικές εφαρμογές
| Feature: | Energy-saving |
|---|---|
| Packing: | Carton Box |
| Rated Voltage: | 230/400 V |
IP55 κοίλος ηλεκτρικός κινητήρας άξονων 100M1-4 4.4kw 6HP για τον υψηλό καθαριστή
| Παραγωγή: | 4.4KW/6HP |
|---|---|
| Πολωνός: | 4 |
| Κατεύθυνση περιστροφής: | Δεξιόστροφα |
Κοίλος ηλεκτρικός κινητήρας 112M2-4 5.5KW 7.5HP άξονων μηχανών χαλκού εγκατάστασης B3 100% για την καθαρότερη μηχανή
| Παραγωγή: | 5.5KW/7.5HP |
|---|---|
| Πολωνός: | 4 |
| Κατεύθυνση περιστροφής: | Δεξιόστροφα |
κοίλος ηλεκτρικός κινητήρας άξονων άξονων 7.5Hp 1400Rpm 24mm
| Όνομα προϊόντων: | Κοίλη μηχανή άξονων |
|---|---|
| Δύναμη: | 5.5KW/7.5HP |
| Άξονας: | 24mm |

