Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ house water pump ] αγώνας 588 προϊόντα.
4 Αριθμός πόλων 3 φάσης κινητήρας επαγωγής 2P 4P 6P 8P όπως απαιτείται παρέχει ροπή εκκίνησης και ομαλό έλεγχο ταχύτητας
| Flange Size: | B35 |
|---|---|
| Cooling Method: | TEFC (Totally Enclosed Fan Cooled) |
| Insulation Class: | Class F Or Class H |
20m 3 φάσης κινητήρα επαγωγής ονομαστική ισχύς 1.1KW 1.5HP Απόδοση IE2 IE3 IE4 Κατάλληλο για μεταγωγικές ζώνες και εργαλεία μηχανών
| Housing: | Cast Iron |
|---|---|
| Pole: | 4 |
| Phase: | 3 Phase |
Κοίλη μηχανή 1400rpm ροπής άξονων ηλεκτρική
| Ονομασία προϊόντος: | Κινητήρας κοίλου άξονα |
|---|---|
| Τάση: | 230/400V |
| Φάση: | Τρεις φάσεις |
IP55 Ενσωματωμένος κινητήρας κούφου άξονα 13,8 Άμπερες Ιδανικός για εξοπλισμό ρομποτικής προσφέροντας ισχυρή και σταθερή ισχύ
| Noise Level: | ≤75dB |
|---|---|
| Weight: | 1.5 Kg |
| Enclosure: | IP55 |
Αθόρυβη μηχανή 132M2-4 άξονων λειτουργίας κοίλη κατηγορία προστασίας 11KW 15HP IP54/IP55
| Πολωνός: | 4 |
|---|---|
| Κατεύθυνση περιστροφής: | Δεξιόστροφα |
| Ρουλεμάν μηχανών:: | C&U (SKF για την επιλογή) |
400V/50HZ κοίλη υδραυλική πίεση 112M1-4 7.5HP 5.5KW 4 Πολωνός μηχανών άξονων
| Παραγωγή: | 5.5KW/7.5HP |
|---|---|
| Πολωνός: | 4 |
| Κατεύθυνση περιστροφής: | Δεξιόστροφος |
3 κοίλη μηχανή 24mm άξονων φάσης διάμετρος άξονων για το ηλεκτρικό πλυντήριο πίεσης
| Όνομα προϊόντων: | Κοίλη μηχανή άξονων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υψηλό πλυντήριο |
| Παραγωγή: | 5.5KW/7.5HP |
Ampere 138 Κινητήρας με Κούφιο Άξονα Σχεδιασμένος για Εφαρμογές Ρομποτικής Κατασκευασμένο σε Σταθερή Απόδοση
| Weight: | 1.5 Kg |
|---|---|
| Protection: | IP55 Or IP65 |
| Protection Class: | IP55 |
Ανεμιστήρες 3 φάσεων Έκδοση κινητήρα επαγωγής 0,09KW 0,12HP Διορισμένη τάση 220V 380V 440V 550V 660V Ιδανικό για λειτουργίες βαριάς εργασίας
| Head: | 20m |
|---|---|
| Output: | 0.09KW/0.12HP |
| Insulation Class: | Class F Or Class H |
Καθορισμένη συχνότητα 50Hz 60Hz 3 φάσεων κινητήρας επαγωγής σχεδιασμένος για ύψος πάνω από την επιφάνεια της θάλασσας ≤ 1000m με μονωτική τάξη F τάξη H
| Protect Feature: | Totally Enclosed |
|---|---|
| Winding: | Aluminium Or Copper |
| Protection Rating: | IP54 / IP55 |

