Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ house water pump ] αγώνας 597 προϊόντα.
Κοίλη μηχανή άξονων αλουμινίου απορριμμάτων κύβων 5.5kw 7.5hp 1450rpm
| Όνομα προϊόντων: | Κοίλη μηχανή άξονων |
|---|---|
| Δύναμη: | 5.5KW/7.5HP |
| Άξονας: | 24mm |
μηχανή άξονων 24mm εσωτερική τριφασική 5.5kw 1400rpm κοίλη
| Όνομα προϊόντων: | Κοίλη μηχανή άξονων |
|---|---|
| Δύναμη: | 5.5KW/7.5HP |
| Άξονας: | 24mm |
Θηλυκή μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος άξονων 5.5kw 7.5Hp ασύγχρονη 112M2-4
| Όνομα προϊόντων: | Κοίλη μηχανή άξονων |
|---|---|
| Δύναμη: | 5.5KW/7.5HP |
| Άξονας: | 24mm |
Καθαρισμός τριφασικής κοίλης μηχανή μηχανών 1450Rpm για το υψηλό πλυντήριο
| Όνομα προϊόντων: | Κοίλη μηχανή άξονων |
|---|---|
| Δύναμη: | 15KW/20HP |
| Άξονας: | 24mm |
Κοίλο αργίλιο μηχανών άξονων μόνωσης 5.5kw Β για τον εξοπλισμό ατμού
| Όνομα προϊόντων: | Κοίλη μηχανή άξονων |
|---|---|
| Δύναμη: | 5.5KW/7.5HP |
| Άξονας: | 24mm |
5.5KW 7.5HP Κούφιο σχοινί κινητήρα πλαίσιο Μέγεθος 112 Κατασκευασμένο σε ηλεκτρικό κινητήρα Ιδανικό για συσκευασία και χειρισμό υλικών
| Protectionrating: | IP54 |
|---|---|
| Efficiency: | 85% |
| Frame Size: | 112# |
Διοικητική εξουσία IP 55 Προστασία Κατάλληλη για βιομηχανικά μηχανήματα που απαιτούν ισχυρούς κινητήρες
| Mounting Type: | Foot-mounted (B3), Flange-mounted (B5) |
|---|---|
| Insulation Class: | Class F / Class H |
| Motor Type: | Induction |
Τρι φάσης κινητήρας επαγωγής S1 συνεχούς λειτουργίας σχεδιασμένος για σταθερές επιδόσεις σε βιομηχανικές εφαρμογές
| Degree Of Protection: | IP 55 |
|---|---|
| Out Put: | 7.5HP/5.5KW |
| Rated Power: | 2.2KW 3HP |
Β5 3 φάσης κινητήρας επαγωγής IP 55 προστασία κατάλληλη για βαριές βιομηχανικές εφαρμογές και μηχανήματα
| Mounting Type: | Foot-mounted (B3), Flange-mounted (B5) |
|---|---|
| Feature: | Energy-saving |
| Rated Voltage: | 230/400 V |
2.2KW 3HP 3 φάσεις κινητήρα επαγωγής εξοικονόμηση ενέργειας μακροχρόνια ηλεκτρικός κινητήρας κατάλληλος για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές
| Motor Housing: | Aluminum |
|---|---|
| Rated Power: | 2.2KW 3HP |
| Mounting Type: | Foot-mounted (B3), Flange-mounted (B5) |

