Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ house water pump ] αγώνας 597 προϊόντα.
Ασύγχρονος άξονας αντλιών πισινών μηχανών ενιαίας φάσης νημάτων βιδών που εφαρμόζεται
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αντλία πισινών |
| Παραγωγή: | 2HP/1.5KW |
Ηλεκτρική μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης επαγωγής εναλλασσόμενου ρεύματος για την ανωτέρω αντλία/τη σάουνα επίγειων λιμνών
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αντλία πισινών |
| Παραγωγή: | 1HP/0.75KW |
50 Hz Τριφασικός ασύγχρονος κινητήρας με κατηγορία μόνωσης F - Βιομηχανικές λειτουργίες
| Επίπεδο θορύβου: | ≤60dB |
|---|---|
| Διορισμένη τάση: | 380V |
| Τάξη προστασίας: | IP55 |
50Hz ονομαστική συχνότητα Κούφιος κινητήρας άξονα προσφέροντας υλικό στερέωσης από κράμα αλουμινίου και 1450RPM Ασύγχρονη ταχύτητα σχεδιασμένη για αυτοματοποίηση
| Operatingtemperature: | -20°C To 80°C |
|---|---|
| Cooling Method: | FAN Cooling |
| Housing Material: | Aluminum Alloy |
Αργίλιο που στεγάζει την τριφασική ασύγχρονη μηχανή 100L3-4 4KW 5.5HP για την πίεση Wahser
| Παραγωγή: | 4KW/5.5HP |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πίεση Wahser |
| Τάση/συχνότητα: | 400V/60HZ |
Υψηλής απόδοσης 1.1KW 1.5HP 87/61mm Τριφασικός ηλεκτρικός κινητήρας επαγωγής από αλουμίνιο 50Hz 24mm Κούφιος άξονας Αδιάβροχη αντλία Hawk
| Ασύγχρονη Ταχύτητα: | 1400rpm |
|---|---|
| Κλάση μόνωσης: | φά |
| Περίφραξη: | IP55 |
Μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης αντλιών πισινών 1.1kw 1,5 HP τρεξίματος πυκνωτών
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αντλία πισινών |
| Παραγωγή: | 1.5HP/1.1KW |
10HP ηλεκτρικός κινητήρας μηχανών επαγωγής φάσης εναλλασσόμενου ρεύματος 3 με τα πρότυπα IEC κατοικίας αλουμινίου
| Όνομα προϊόντων: | Ασύγχρονη μηχανή |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Γενικό Drive |
| Παραγωγή: | 10HP/7.5KW |
Διπλή σειρά μιλ. πυκνωτών 1 αργίλιο ηλεκτρικών κινητήρων φάσης που στεγάζει το γενικό Drive
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Γενικό Drive |
| Παραγωγή: | 3KW |
Πυκνωτής Aluminuim μηχανών επαγωγής εναλλασσόμενου ρεύματος φάσης ZOZHI ένα που τρέχει για 1.5kw την αντλία λιμνών 2 HP
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αντλία πισινών |
| Παραγωγή: | 2HP/1.5KW |

