Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ house water pump ] αγώνας 597 προϊόντα.
Τριφασικός κινητήρας επαγωγής 50Hz 60Hz Ονομαστικής Συχνότητας Παρέχοντας 20μ Ύψος Ανύψωσης Κατάλληλος για Αντλίες, Ανεμιστήρες και Βιομηχανικό Εξοπλισμό
| Efficiency: | IE2 / IE3 / IE4 |
|---|---|
| Phase: | 3 Phase |
| Power Rating: | 0.5 KW To 500 KW |
Αλουμινένιο περίβλημα 2.2KW 3HP 3 φάσεων κινητήρας επαγωγής με τοποθέτηση στα πόδια σχεδιασμένος για συνεχή λειτουργία σε βιομηχανικά περιβάλλοντα
| Power Range: | 0.06kw ~ 22kw |
|---|---|
| Rated Voltage: | 230/400 V |
| Insulation Class: | Class F / Class H |
Τριφογενής αδιάβροχος υψηλής απόδοσης 2,2 kW βιομηχανικός κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος για συστήματα επεξεργασίας νερού/HVAC
| Βαθμός προστασίας: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | ≥IE2 |
| Ονομαστική έξοδος: | 0,12KW-315KW |
Τριφασικός κινητήρας επαγωγής με βάση, κατάλληλος για αντλίες, συμπιεστές και συστήματα μεταφοράς σε βιομηχανικές εφαρμογές
| Efficiency: | IE2 / IE3 / IE4 |
|---|---|
| Phase: | 3 Phase |
| Mounting Type: | Foot Mounted / Flange Mounted |
Αλουμινένιο περίβλημα για κινητήρα κούφου άξονα χαμηλό επίπεδο θορύβου ≤ 65dB για βιομηχανικό
| Υλικό: | Χυτό κύβος αργίλιο |
|---|---|
| Πιστοποιητικά: | CE, CCC,ISO9001 |
| Τάξη προστασίας: | IP55 |
Τρι-Φάση Αδιάβροχος 7.5kW υψηλής απόδοσης κινητήρας για αντλία υψηλής πίεσης
| Βαθμός προστασίας: | IP23/IP44/IP54 |
|---|---|
| Αποδοτικότητα: | ≥ IE2 |
| Ονομαστική έξοδος: | 0.12-315KW |
Πλαστικός δροσίζοντας μηχανών ανεμιστήρων ηλεκτρικός κινητήρας σειράς ανταλλακτικών Y2 λεπίδων εύκολος
| Υλικό: | πλαστικά PP |
|---|---|
| Διάμετρος κολπίσκων: | 11.290mm |
| Διάμετρος εξόδου: | 90460mm |
3,7 KW 5 HP κα Series τριφασική ασύγχρονη μηχανή με το πλαίσιο Alumuinum
| Τύπος: | Ασύγχρονος κινητήρας |
|---|---|
| Φάση: | Τρεις φάσεις |
| Τάση: | 380V |
Μηχανή 2 αντλιών επαγωγής σειράς 2HP MYT πυκνωτής Πολωνών που τρέχει myt802-2 2HP/1.5KW
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή αντλιών λιμνών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αντλία πισινών |
| Παραγωγή: | 2HP/1.5KW |

