Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ house water pump ] αγώνας 597 προϊόντα.
400-500v εύκολη ανταλλακτικών ενεργειακών αποταμιευτών αντίσταση μόνωσης πυκνωτών Cbb60 60uf υψηλή
| Εκτιμημένη ικανότητα: | 60uF |
|---|---|
| Εκτιμημένη τάση: | 250VAC~450VAC |
| Εκτιμημένη συχνότητα: | 50HZ~60HZ |
Αλουμινένιο περίβλημα Ενιαίας Φάσης Ενδοκινητήρα Κονδυλωτή Τύπος ρεύματος 18.5 Σχεδιασμένο για λειτουργία βιομηχανικού εξοπλισμού
| Capacitor Type: | Capacitor Running |
|---|---|
| Bearing Brand: | C&U/NSK |
| Flange Size: | B3 |
0.55kw μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης 50HZ/60HZ για τις πλαστικές αντλίες πισινών
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αντλία πισινών |
| Παραγωγή: | 0.75HP/0.55KW |
Μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος επαγωγής 3.7KW 5HP 2000rpm 4 Πολωνός yc132s2-4 για το πλυντήριο αντλιών
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Γενικό Drive |
| Παραγωγή: | 3.7kW/5HP |
High Quality Single-Phase AC Induction Electric Motor Capacitor Sart Run From 0.5hp to 5.5hp Waterproof Aluminium Housing
| Συχνότητα: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πυρήνες |
| Αριθμός πόλων: | 2 |
Αλουμινένιο περίβλημα Ασύγχρονος κινητήρας που λειτουργεί κάτω από τάση 220240V βελτιστοποιημένη για εξοικονόμηση ενέργειας και μακρά διάρκεια ζωής
| Flange Size: | B3 |
|---|---|
| Housing: | Aluminium |
| Enclosure Type: | TEFC (Totally Enclosed Fan Cooled) / Open Drip Proof |
Καθορισμένη ταχύτητα 750 έως 3000rmin 3 φάσης κινητήρα επαγωγής με περίβλημα από αλουμίνιο Ιδανικό για διάφορους βιομηχανικούς εξοπλισμούς
| Head: | 20m |
|---|---|
| Housing: | Aluminium |
| Rated Power: | 2.2KW 3HP |
Πίεσης υψηλή αποδοτικότητα 100L2-4 μηχανών άξονων αντλιών κοίλη δεξιόστροφη περιστροφή 3KW
| Παραγωγή: | 3kw/4Hp |
|---|---|
| Πολωνός: | 4 |
| Κατεύθυνση περιστροφής: | Δεξιόστροφος |
Βιομηχανικός κινητήρας επαγωγής 3 φάσεων με S1 συνεχούς λειτουργίας και θήκη κινητήρα από αλουμίνιο
| Service Factor: | 1.0 |
|---|---|
| Ambient Temperature: | -15 ℃-40℃ |
| Mounting: | B3 |
Κινητήρας επαγωγής 3 φάσεων 500 GPH με ελαφρύ περίβλημα αλουμινίου, ιδανικός για βιομηχανικά μηχανήματα και εξοπλισμό
| Rated Voltage: | 220V/380V/440V/550V/660V |
|---|---|
| Above Sea Level: | Not Exceed 1000m |
| Protect Feature: | Totally Enclosed |

