Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ house water pump ] αγώνας 597 προϊόντα.
Ασύγχρονη μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος αργιλίου 2800rpm 0.75kw 1hp
| Εφαρμογή: | αντλία πισινών |
|---|---|
| Τάση: | 220V |
| Δύναμη: | 0.55kw/0.75hp |
Αβούρτσιστη συνεχής μηχανή 2.6KW 3.5HP 4 Πολωνοί hs90l3-4 άξονων υψηλών αντλιών κοίλη
| Όνομα προϊόντων: | Κοίλη μηχανή άξονων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υψηλή αντλία |
| Παραγωγή: | 2.6KW/3.5HP |
Αργίλιο που στεγάζει τη μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης με τη συμπεριφορά NSK για το Drive αντλιών κολύμβησης
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Drive αντλιών κολύμβησης |
| Παραγωγή: | 2 HP |
Πυκνωτής μηχανών επαγωγής εναλλασσόμενου ρεύματος φάσης ZOZHI ένα που τρέχει για την αντλία λιμνών 1.1kw 1.5Hp
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αντλία πισινών |
| Παραγωγή: | 1.5HP/1.1KW |
Τριφασική κοίλη κατοικία αργιλίου μηχανών άξονων 5.5KW/7.5HP για την υψηλή αντλία
| Παραγωγή: | 5.5KW/7.5HP |
|---|---|
| Εφαρμογή: | υψηλή αντλία |
| Τάση/συχνότητα: | 400V/60HZ |
2HP 1.5KW Τρεις φάσεις Ασύγχρονος κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος Αλουμινίου Σώμα 380V Διορισμένη ταχύτητα 3000RPM Ανερόστεγος Κλεισμένος
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η υπόθεση CTNS/Veneer |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 14WORK ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
10HP 7.5KW Hollow Shaft Motor 380V AC Volta for Three-Phase Pressure Washing Machine Waterproof Aluminium Housing
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η υπόθεση CTNS/Veneer |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 14 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | T/t, l/c |
ZOZHI 5.5kw 7.5hp 6poles 3-Phase Waterproof Aluminium Housing Motor with Hollow Shaft for 380V Pressure Washing Machines
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η υπόθεση CTNS/Veneer |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 14 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | T/t, l/c |
B3 αργίλιο που στεγάζει ηλεκτρικό κινητήρα άξονων 24mm τον κοίλο
| Όνομα προϊόντων: | Κοίλη μηχανή άξονων |
|---|---|
| τάση: | 230/400V |
| Φάση: | Τριφασικός |
IP55 Προστασία Κωλός αγωγός κινητήρα Υλικό στερέωσης από κράμα αλουμινίου Θέρμανση λειτουργίας -20 °C έως 80 °C Κατάλληλο για βιομηχανικές εφαρμογές
| Installation: | B3 |
|---|---|
| Cooling Method: | FAN Cooling |
| Housing Material: | Aluminum Alloy |

