Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ irrigation water pump ] αγώνας 368 προϊόντα.
Ηλεκτροκινητήρας Επαγωγικός Τριφασικός Τύπου ODP με Φλάντζα, Πρότυπο IEC 60034-1, Ηλεκτροκινητήρας Βιομηχανικής Απόδοσης
| Out Put: | 7.5HP/5.5KW |
|---|---|
| Motor Type: | Induction |
| Head: | 20m |
Ηλεκτροκινητήρας Επαγωγικός Τριφασικός με Περίβλημα TEFC, Ισχύς 0.5 KW έως 500 KW, Κεφαλή 20m, Κατάλληλος για Συστήματα Βιομηχανικού Αυτοματισμού
| Efficiency: | IE2 / IE3 / IE4 |
|---|---|
| Enclosure: | IP55 |
| Power Range: | 0.06kw ~ 22kw |
Μοτέρ με κοίλο άξονα από χυτό αλουμίνιο, μέγεθος πλαισίου 112, ρεύμα 15.3 Ampere, κατάλληλο για εξοπλισμό κατασκευής
| Manufactured Origin: | Made In China |
|---|---|
| Current: | 8.8A |
| Housing: | Die Cast Aluminum |
Από το επίπεδο της θάλασσας Δεν υπερβαίνει τα 1000m 3 φάσεις κινητήρα επαγωγής με ελαστικά κυλίνδρων και αλουμινένιο μπροστινό κάλυμμα
| Altitude: | ≤1000m |
|---|---|
| Motor Housing: | Aluminum |
| Bearing Type: | Ball Bearings / Roller Bearings |
Σωλήνας αλουμινίου με κούφιο άξονα κινητήρα 5.5KW Κλάση F Μόνωση βελτιστοποιημένη για γραμμές συσκευασίας και συστήματα μεταφορέων
| Speed Range: | 1500 RPM |
|---|---|
| Mounting Type: | Foot Mounted |
| Insulationclass: | Class F |
Χυτοσιδηρός Περίβλημα 3 Φάσεων Κινητήρας Επαγωγής Φλάντζας Στήριξης 4 Πόλων Ανθεκτικός Ηλεκτροκινητήρας Ιδανικός για Βιομηχανικές Διεργασίες
| Out Put: | 7.5HP/5.5KW |
|---|---|
| Phase: | 3 Phase |
| Rated Power: | 1.1KW 1.5HP |
IP55 Ενσωματωμένος 3 φάσεων κινητήρας επαγωγής 7.5HP 5.5KW Τρεις φάσεις ηλεκτρικός κινητήρας κατασκευασμένο για σκληρά περιβάλλοντα και απαιτητικά καθήκοντα
| Housing: | Cast Iron |
|---|---|
| Rated Frequency: | 50Hz/60Hz |
| Enclosure Type: | TEFC (Totally Enclosed Fan Cooled) / ODP (Open Drip Proof) |
Motor de inducción trifásico con par de ruptura del 260 por ciento y eje de acero 45, ideal para maquinaria y equipos industriales
| Altitude: | ≤1000m |
|---|---|
| Breakdown Torque: | 260 % |
| Mounting: | B3 |

