Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ irrigation water pump ] αγώνας 374 προϊόντα.
Αδιάβροχος 220V AC τάση Ασύγχρονος κινητήρας 60Hz B35 Μέγεθος φλάντζης 0,09HP / 0,06KW για εμπορική μηχανή καφέ
| Αποδόσεις: | 0,09HP / 0,06KW |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | 40°C |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
Εμπορικός 0.09kw 1500rpm Ασυγχρονος Επαγωγικός Κινητήρας με Πυκνωτή B5 Αδιάβροχος 220V AC Τάση 60Hz Μονοφασικός Καφές
| Αποδόσεις: | 0,12HP / 0,09KW |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | 40°C |
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
0.12KW-315KW 3 φάσεων κινητήρας επαγωγής IP23/IP44/IP54 για εφαρμογές βαριάς χρήσης
| Altitude: | ≤1000m |
|---|---|
| Rated Speed: | 750-3000r/min |
| Phase: | 3 |
Τριφασικός Επαγωγικός Κινητήρας Αλουμινίου με Κέλυφος B35 Μέγεθος Φλάντζας Σχεδιασμένος για να Παρέχει Σταθερή Ισχύ για Βιομηχανικά Μηχανήματα
| Υψόμετρο: | ≤1000m |
|---|---|
| Ωριαία ταχύτητα: | 750-3000r/min |
| Φάση: | 3 |
2770 RPM Συμπιεστήρας λειτουργίας 3 φάσεων Συμπιεστήρας κινητήρα επαγωγής λειτουργίας TEFC / ODP περίβλημα
| Μέγεθος φλαντζών: | Β35 |
|---|---|
| Κουτί κινητήρα: | Αλουμίνιο |
| Ονομαστική παραγωγή: | 0.06KW-20KW |
Ονομαστική ταχύτητα 750 έως 3000 σ.α.λ. Κινητήρας επαγωγής 3 φάσεων Ιδανική επιλογή για συστήματα μεταφορέων και εργαλειομηχανές που απαιτούν ισχύ
| Color: | Customizable |
|---|---|
| Insulation Class: | Class F Or Class H |
| Working Temperature: | -20~100℃ |
ICO9001 Μέθοδος ψύξης Μονοφασικός κινητήρας επαγωγής με ονομαστική συχνότητα 50Hz60HZ και ρουλεμάν C U NSK για εξοπλισμό
| Mounting Type: | Foot Mounted / Flange Mounted |
|---|---|
| Flange Size: | B3 |
| Number Of Poles: | 4 |
Μέγεθος πλαισίου 112 Κινητήρας με κοίλο άξονα, ενσωματωμένη μόνωση κλάσης F και απόδοση 85%, ιδανικός για εργαστηριακά όργανα
| Housing: | Die Cast Aluminum |
|---|---|
| Current: | 8.8A |
| Application: | High Pressure Pump |
Βιομηχανικά μηχανήματα 3 φάσεων κινητήρας επαγωγής εξοπλισμένος με υλικό στερέωσης χυτοσίδηρου που παρέχει απόδοση και μηχανική σταθερότητα
| Ac Voltage: | 220 V/380 V/440 Volts |
|---|---|
| Flange Size: | B35 |
| Application: | Industrial Machinery, Pumps, Compressors, Conveyors |
Μηχανή επαγωγής 3 φάσεων ονομαστικής συχνότητας 50Hz/60Hz για απαιτήσεις πελατών
| Insulation Class: | F/H |
|---|---|
| Rated Speed: | 750-3000r/min |
| Rated Voltage: | 220V/380V/440V/550V/660V |

