Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ irrigation water pump ] αγώνας 368 προϊόντα.
7.5HP 3 φάσης κινητήρα επαγωγής Βιομηχανική ποιότητα Απόδοση κατάλληλη για διάφορες εφαρμογές και ισχύς Kw 0,06kw
| Protection: | IP55 |
|---|---|
| Noise Level: | ≤75dB |
| Output: | 7.5HP / 5.5KW |
IP55 Προστασία 3 φάσεων κινητήρα επαγωγής ασύγχρονη ταχύτητα 1500RPM και ανθεκτικός κινητήρας για βιομηχανικά συστήματα αυτοματισμού
| Type: | Asynchronous Motor |
|---|---|
| Insulation Class: | Class F / Class H |
| Rated Output: | 0.12KW-315KW |
Αλουμινένιο περίβλημα 2.2KW 3HP 3 φάσεων κινητήρας επαγωγής με τοποθέτηση στα πόδια σχεδιασμένος για συνεχή λειτουργία σε βιομηχανικά περιβάλλοντα
| Power Range: | 0.06kw ~ 22kw |
|---|---|
| Rated Voltage: | 230/400 V |
| Insulation Class: | Class F / Class H |
Ρουλεμάν Τριφασικός Επαγωγικός Κινητήρας Μέγεθος Φλάντζας B35 βελτιστοποιημένο για Χειρισμό Βαρέων Φορτίων και Σταθερή Μηχανική Απόδοση
| Flange Size: | B35 |
|---|---|
| Humidity: | ≤90% |
| Insulation Class: | Class F / Class H |
Μέγεθος φλάντζας B35 3 Φασικό Μοτέρ Επαγωγής Τυλίγματος Αλουμινίου Ή Χαλκού Ονομαστική Συχνότητα 50Hz 60Hz Σχεδιασμένο Για Αξιοπιστία
| Rotation: | CW And CCW |
|---|---|
| Insulation Class: | Class F / Class H |
| Speed: | 750 RPM To 3600 RPM |
4-πολικός τριφασικός κινητήρας επαγωγής με περίβλημα IP55, απόδοση IE2, IE3, IE4, ιδανική επιλογή για βιομηχανικά μηχανήματα και εξοπλισμό
| Motor Type: | Induction |
|---|---|
| Head: | 20m |
| Rated Power: | 1.1KW 1.5HP |
260 τοις εκατό ροπή αποσύνδεσης 3 φάσης κινητήρας επαγωγής 4 πόλων κινητήρας σχεδιασμένος για να παρέχει σταθερή ροπή και ομαλή λειτουργία
| Front Cover: | Cast Iron/Aluminum With Brass Insert |
|---|---|
| Asynchronous Speed: | 1500RPM |
| Motor Type: | Induction |
IP55 Ρυθμισμένο πλαίσιο 112 3 φάσεων κινητήρας επαγωγής κατάλληλος για βιομηχανική προσφορά αντοχής και σταθερής απόδοσης
| Insulation Class: | Class F / Class H |
|---|---|
| Altitude: | ≤1000m |
| Mounting: | B3 |
Πλαίσιο 112 3 Φάσης Παράγοντας εξυπηρέτησης κινητήρα επαγωγής 1.0 Κατάλληλο για υψόμετρο ≤ 1000m Εφαρμογές βαριάς βιομηχανικής ισχύος
| Motor Type: | Induction |
|---|---|
| Altitude: | ≤1000m |
| Ip Grade: | IP55 |
Εξωτερική διάμετρος 60 mm Κινητήρας με κοίλο άξονα Βαθμός προστασίας IP55 Απόδοση 85 σχεδιασμένος για συστήματα ρομποτικής και αυτοματισμού
| Noise Level: | ≤75dB |
|---|---|
| Application: | Robotics, Automation Equipment |
| Efficiency: | 85% |

