Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ house water pump ] αγώνας 602 προϊόντα.
30HP 22KW AC Electric Induction Motors 24mm Hollow Shaft 1000rpm Three-Phase 50Hz Frequency 380V AC Aluminium 60Hz Enclosed
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η υπόθεση CTNS/Veneer |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 14 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | T/t, l/c |
7.5Hp 5.5Kw 6-Pole Waterproof 900Rpm 380V Aluminium Enclosed Asynchronous Motor Three-Phase 50Hz/60Hz 400V Electric Motor
| Ασύγχρονη Ταχύτητα: | 900rpm |
|---|---|
| Κλάση μόνωσης: | φά |
| Περίφραξη: | IP55 |
0.75hp 0,55kw 1500rpm B14 Εγκατάσταση Τρι φάσης κινητήρα επαγωγής για αέρα συμπιεστή κινητήρα εναλλασσόμενου ρεύματος
| Ασύγχρονη Ταχύτητα: | 1500rpm |
|---|---|
| Κατηγορία μόνωσης: | φά |
| Περίφραξη: | IP55 |
Στρογγυλή μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης φλαντζών 1,5 110v 60hz HP τρεξίματος πυκνωτών
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αντλία πισινών |
| Παραγωγή: | 1.5HP/1.1KW |
Συνολικά εσωκλειόμενη μηχανή επαγωγής 3 φάσης 0.75kw 1HP 1400RPM 50/60HZ ms802-4
| Τύπος: | Ασύγχρονη μηχανή |
|---|---|
| Φάση: | Τριφασικός |
| Συχνότητα: | 50/60HZ |
τριφασικός άξονας 14mm 50/60HZ ms90s-4 της Shell αργιλίου ηλεκτρικών κινητήρων 1kw 1400rpm
| Τύπος: | Ασύγχρονη μηχανή |
|---|---|
| Φάση: | Τριφασικός |
| Συχνότητα: | 50/60Hz |
Β35 Μέγεθος φλάντζης 3 φάσεων Ινδοκησιακή ταχύτητα κινητήρα από 750 RPM έως 3600 RPM Κατάλληλη για συνθήκες υγρασίας έως και 90%
| Humidity: | ≤90% |
|---|---|
| Rotation: | CW And CCW |
| Material: | Aluminum Housing |
Προστασία IP55 Μονάχου μονοφασικού κινητήρα με διάμετρο Φ24 mm
| Cooling Method: | FAN Cooling |
|---|---|
| Asynchronous Speed: | 1450RPM |
| Ampere: | 1.6 |
ασύγχρονη μηχανή επαγωγής άξονων 24mm AR Interpump για τα πλυντήρια πίεσης
| Τάση: | 220-380V |
|---|---|
| Κατεύθυνση περιστροφής: | Δεξιόστροφα |
| Αποδοτικότητα:: | IE2 |
Ρουλεμάν Τριφασικός Επαγωγικός Κινητήρας Μέγεθος Φλάντζας B35 βελτιστοποιημένο για Χειρισμό Βαρέων Φορτίων και Σταθερή Μηχανική Απόδοση
| Flange Size: | B35 |
|---|---|
| Humidity: | ≤90% |
| Insulation Class: | Class F / Class H |

