Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ house water pump ] αγώνας 602 προϊόντα.
IE2 15HP 11KW AC Electric Induction Motors with 24mm Hollow Shaft 1000rpm Three-Phase 50Hz Frequency 380V 415V AC Aluminium 60Hz
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η υπόθεση CTNS/Veneer |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 14 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | T/t, l/c |
S1 Συνεχή λειτουργία 3 φάσεων κινητήρα επαγωγής 2.2KW 3HP Δυναμικό ονομαστικής ισχύος Συσσωρευτής λειτουργίας Κατάλληλο για βιομηχανικά συστήματα κινητήρα
| Rated Power: | 2.2KW 3HP |
|---|---|
| Rated Voltage: | 230/400 V |
| Motor Bearing: | C&U (SKF For Choice) |
Ανθεκτική τριφασική μηχανή επαγωγής 112M2-2 5.5KW/7.5 HP για τον εξοπλισμό πλύσης αυτοκινήτων
| Παραγωγή: | 5.5KW/7.5HP |
|---|---|
| Πολωνός: | 2 |
| Κατεύθυνση περιστροφής: | Δεξιόστροφα |
Μέγεθος φλάντζας B35, τριφασικός επαγωγικός κινητήρας κατάλληλος για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές, εναλλασσόμενη τάση 220 V 380 V 440 Volts, ανθεκτικός
| Number Of Poles: | 4 |
|---|---|
| Application: | Industrial Machinery, Pumps, Compressors, Conveyors |
| Housing Material: | Cast Iron |
Μονοφασικός κινητήρας επαγωγής 5.5hp 4kw 220V 1500rpm για βιομηχανικό συμπιεστή αέρα 1 έτος υπηρεσίας
| εξόδου: | 5.5HP / 4KW |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | 40°C |
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
Μέθοδος ψύξης TEFC 3 Φάσης Έκδοση κινητήρα επαγωγής 0,09KW 0,12HP Σχεδιασμένο για να υποστηρίζει την απόδοση βιομηχανικού εξοπλισμού
| Color: | Customizable |
|---|---|
| Application: | Industrial Pumps, Fans, Compressors, Conveyors |
| Frequency: | 50 Hz / 60 Hz |
Μηχανή κοίλου άξονα 4KW 5.5HP B3 87/61 Κοίλος άξονας 24mm IP55 Προστασία 1400rpm Τρεις φάσεις 380V Για καθαριστικά υπό πίεση και πλυντήρια
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η υπόθεση CTNS/Veneer |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 14WORK ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
ICO9001 Μέθοδος ψύξης Μονοφασικός κινητήρας επαγωγής με ονομαστική συχνότητα 50Hz60HZ και ρουλεμάν C U NSK για εξοπλισμό
| Mounting Type: | Foot Mounted / Flange Mounted |
|---|---|
| Flange Size: | B3 |
| Number Of Poles: | 4 |
ηλεκτρικός κινητήρας 0.75kw ενιαίας φάσης 230v 50hz για τις μηχανές λιμνών κολύμβησης/SPA
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αντλία πισινών |
| Παραγωγή: | 1HP/0.75KW |
ZOZHI 5.5kw 6 πόλος 3 φάση κούφιο μοτέρ άξονα για πλυντήριο υπό πίεση Βιομηχανική ποιότητα
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η υπόθεση CTNS/Veneer |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 14WORK ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |

