Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ house water pump ] αγώνας 597 προϊόντα.
IE2 ms90s-4 τριφασική ασύγχρονη μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος 0.18-7.5kw
| Τύπος: | Ασύγχρονη μηχανή |
|---|---|
| Φάση: | τριφασικός |
| Τάση: | 380V |
5.5hp 4kw 50hz 1420rpm 380v Ηλεκτρικός κινητήρας 100L3-4 Κούφος άξονας τάση 5kw Διορισμένος Τριφασικός Ασύγχρονος κινητήρας επαγωγής AC
| Τετάρτη: | 110V/220V |
|---|---|
| Κουρέματα: | Κ&Υ |
| Δύναμη: | 5.5HP/4KW |
αδιάβροχο αλουμίνιο Shell μηχανών IE2 380V 410V 220V τριφασικό ασύγχρονο
| Τύπος: | Ασύγχρονη μηχανή |
|---|---|
| Φάση: | Τριφασικός |
| Τάση: | 400v |
Ο πυκνωτής αργιλίου 0.55kw 0.75hp τρέχει τις ασύγχρονες μηχανές
| Πρότυπο: | My801-4 |
|---|---|
| Παραγωγή: | 0.55KW/0.75HP |
| Όνομα προϊόντων: | Υδραντλία ηλεκτρικών κινητήρων |
Τριφασική αποδοτικότητα ηλεκτρικών κινητήρων 380V 50Hz IE2 IE3 εναλλασσόμενου ρεύματος αργιλίου 10HP 7.5kw
| Τύπος: | Ασύγχρονος κινητήρας |
|---|---|
| Φάση: | Τρεις φάσεις |
| Τάση: | 380V |
Επαγωγής πλαστικός υψηλής αντοχής ενιαίος πυκνωτής κιβωτίων μηχανών τελικός που εφαρμόζεται
| Όνομα στοιχείων: | Τελικό κιβώτιο |
|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικό |
| Εφαρμογή: | Υδραντλία |
Πισίνα 1 ηλεκτρικός κινητήρας myt712-2 σειράς MYT φάσης Vermin 0.75KW 1HP ανθεκτικό
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή αντλιών λιμνών |
|---|---|
| Παραγωγή: | 0.75kw/1HP |
| Πολωνός: | 2 |
2 Πολωνού ενιαίας φάσης ασύγχρονη μηχανών MYT ψύξη ανεμιστήρων σειράς 0.75KW εσωκλειόμενη 1HP
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή αντλιών λιμνών |
|---|---|
| Παραγωγή: | 0.75kw/1HP |
| Πολωνός: | 2 |
Πυκνωτής μηχανών επαγωγής ενιαίας φάσης αργιλίου 1.1KW 1.5HP που τρέχει την υψηλή αξιοπιστία
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή αντλιών λιμνών |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αντλία πισινών |
| Παραγωγή: | 1.5HP/1.1KW |
5.5KW ηλεκτρικό κοίλο αργίλιο μηχανών άξονων 112M2-4 για τον καθαριστή υψηλών αυτοκινήτων
| Παραγωγή: | 5.5KW/7.5HP |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Υδραυλική αντλία |
| Τάση/συχνότητα: | 400V/60HZ |

