Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ 1 1kw ac electric motor ] αγώνας 58 προϊόντα.
Mc90l-2 ηλεκτρική μηχανή έναρξης πυκνωτών ενιαίας φάσης IEC μηχανών εναλλασσόμενου ρεύματος IP54 1.5HP
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Γενικό Drive |
| Παραγωγή: | 1.1KW/1.5HP |
Μηχανή 3 Mingdong ηλεκτρικός κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος φάσης με το κόκκινο χρώμα για το Drive της μηχανής
| Παράγοντας υπηρεσιών: | 1.0 |
|---|---|
| Εκτιμημένη δύναμη: | 1.1KW 1.5HP |
| Μοντάρισμα: | Πόδι-τοποθετημένος |
6 ασύγχρονη μηχανή IE3 ms90l-6 εναλλασσόμενου ρεύματος χυτοσιδήρου Πολωνών IP54 1.1kw
| Όνομα προϊόντων: | IE3 μηχανή |
|---|---|
| Υλικό σώματος: | Χυτοσίδηρος |
| Παραγωγή: | 1.1kw |
Τριφασική ασύγχρονη μηχανή αποδοτικότητας IE3 ασφαλίστρου
| Όνομα προϊόντων: | IE3 μηχανή |
|---|---|
| Υλικό σώματος: | Χυτοσίδηρος |
| Παραγωγή: | 1.1kw |
τριφασικός άξονας 14mm 50/60HZ ms90s-4 της Shell αργιλίου ηλεκτρικών κινητήρων 1kw 1400rpm
| Τύπος: | Ασύγχρονη μηχανή |
|---|---|
| Φάση: | Τριφασικός |
| Συχνότητα: | 50/60Hz |
Τριφασικός ηλεκτρικός κινητήρας κρατών μελών IP44 7.5Hp 5hp 1.5Hp 1.1kw
| Όνομα προϊόντων: | 3 μηχανή επαγωγής φάσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Drivng |
| Δύναμη: | 1.1KW/1.5HP |
Ηλεκτρικοί κινητήρες 1.1KW 3Ph 2 Πολωνός 80 μετάλλων IE1 αργιλίου σειράς κρατών μελών πλαίσιο
| Εκτιμημένη ταχύτητα: | 2770 περιστροφές/λεπτό |
|---|---|
| Εκτιμημένη δύναμη: | 0.75KW 1 HP |
| Στιγμή της αδράνειας (ι): | 0,0006 kgm ² |
5.5hp 4kw 50hz 1420rpm 380v Ηλεκτρικός κινητήρας 100L3-4 Κούφος άξονας τάση 5kw Διορισμένος Τριφασικός Ασύγχρονος κινητήρας επαγωγής AC
| Τετάρτη: | 110V/220V |
|---|---|
| Κουρέματα: | Κ&Υ |
| Δύναμη: | 5.5HP/4KW |
Τριφασική αποδοτικότητα 60Hzv ασφαλίστρου σειράς μηχανών IE3 εναλλασσόμενου ρεύματος ηλεκτρική ασύγχρονη
| Όνομα προϊόντων: | IE3 μηχανή |
|---|---|
| Υλικό σώματος: | Χυτοσίδηρος |
| Παραγωγή: | 1.1kw |
Τρι-Φάση Ασύγχρονη Υψηλής Απόδοσης Αδιάβροχη 1.1KW 910RPM Σκάφος Φλάντζας Ενεργοκινητήρα
| Ονομαστική συχνότητα: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης: | IMB3/IMB5 |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤75dB |

