Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ 1 1kw ac electric motor ] αγώνας 58 προϊόντα.
IE3 15HP 11KW AC Electric Induction Motors with 24mm Hollow Shaft 1000rpm Three-Phase 50Hz Frequency 380V AC Aluminium 60Hz
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η υπόθεση CTNS/Veneer |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 14 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | T/t, l/c |
30HP 22KW AC Electric Induction Motors 24mm Hollow Shaft 1000rpm Three-Phase 50Hz Frequency 380V AC Aluminium 60Hz Enclosed
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η υπόθεση CTNS/Veneer |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 14 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | T/t, l/c |
Μονοφασικός κινητήρας επαγωγής με πυκνωτή λειτουργίας, ενσωματωμένο ρουλεμάν C U NSK και εύρος στροφών από 1400 RPM έως 2800 RPM για μηχανήματα
| Mounting Type: | Foot Mounted / Flange Mounted |
|---|---|
| Flange Size: | B3 |
| Efficiency: | Up To 85% |
100% τριφασική μηχανή επαγωγής καλωδίων χαλκού, μηχανή ms802-2 IE2 υψηλής αποδοτικότητας
| Όνομα: | IE2 μηχανή |
|---|---|
| Παραγωγή: | 1.1kw |
| Τάση: | χαμηλή τάση 400v 60hz |
Μεγάλης απόδοσης μονοφασικός κινητήρας επαγωγής με σχεδιασμό 100% χαλκού
| Rated Voltage: | 220V/110/V/230V/240V |
|---|---|
| Motor Type: | Single Phase Induction Motor |
| Cooling Method: | IC411 |
ZOZHI 5.5KW Υψηλής Απόδοσης Αδιάβροχος Τρι-Φάσης Ασύγχρονος Κούφιος Αξοός Φλάντζης Εγκαταστάσεως Μηχανή
| Ονομαστική συχνότητα: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης: | IMB3/IMB5 |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤75dB |
Myt801-2 S1 ασύγχρονη μηχανή ηλεκτρικό 1.5HP ενιαίας φάσης καθήκοντος
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Αντλία πισινών |
| Παραγωγή: | 1.5HP/1.1KW |
κοίλη μηχανή άξονων 3kw 5.5kw 7.5kw 11kw 15kw με αντλία Udor κομητών γερακιών του AR για το υψηλό πλυντήριο
| Ονομασία προϊόντος: | Κοίλη μηχανή άξονων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μηχανή πλυντηρίων πίεσης |
| Σειρά δύναμης: | 1,1 kw ~ 22 kw |
7KW κινητήρας κούφου άξονα με AR Interpump για εμπορικές καθαριστές μηχανές
| Packaging Details: | CTNS/Veneer case |
|---|---|
| Delivery Time: | 14work days |
| Payment Terms: | T/T, L/C |
Πυκνωτής Κινητήρας Ασύγχρονος Σχεδιασμένος για Ταχύτητα 1400 RPM έως 2800 RPM Παρέχοντας Λειτουργία σε Βιομηχανικά Μηχανήματα
| Rated Frequency: | 50Hz/60HZ |
|---|---|
| Ac Voltage: | 220-240V |
| Current: | 18.5 |

