Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ 1 1kw ac electric motor ] αγώνας 58 προϊόντα.
Αλουμινένιο περίβλημα Ασύγχρονος κινητήρας που λειτουργεί κάτω από τάση 220240V βελτιστοποιημένη για εξοικονόμηση ενέργειας και μακρά διάρκεια ζωής
| Flange Size: | B3 |
|---|---|
| Housing: | Aluminium |
| Enclosure Type: | TEFC (Totally Enclosed Fan Cooled) / Open Drip Proof |
0.5HP, 1.5HP, εσωτερική ρηχή καλά υδραντλία εναλλασσόμενου ρεύματος 2HP γεωργική φυγοκεντρική για την άρδευση
| Στοιχείο: | Φυγοκεντρική υδραντλία |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ώθηση |
| Δύναμη: | 1.5HP το /1.1KW |
ZOZHI 1.1kW IE2 Τρεις φάσεις AC 380V/440V 50Hz/60Hz Αδιάβροχη τοποθέτηση φλάντζας Ασύγχρονος κινητήρας άξονα για πλυντήρια υψηλής πίεσης
| Ονομαστική συχνότητα: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης: | IMB3/IMB5 |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤75dB |
Μηχανή επαγωγής υψηλής ταχύτητας με ονομαστική ταχύτητα 1400/2800 στροφές ανά λεπτό για διάφορες εφαρμογές
| Duty: | S1(continuous) |
|---|---|
| Rated Speed: | 1400/2800rpm |
| Insulation Class: | F |
C U NSK Μονοφασικός κινητήρας επαγωγής ελαστικών 50Hz 60Hz Διορισμένη συχνότητα Μακρά διάρκεια ζωής Κατάλληλος για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές
| Housing: | Aluminium |
|---|---|
| Number Of Poles: | 4 |
| Speed: | 1400 RPM To 2800 RPM |
Ηλεκτροκινητήρας μονοφασικός επαγωγικός με περίβλημα αλουμινίου, παρέχοντας ρεύμα 18,5Α και φλάντζα μεγέθους Β3, ιδανικός για βιομηχανικά μηχανήματα
| Enclosure Type: | TEFC (Totally Enclosed Fan Cooled) / Open Drip Proof |
|---|---|
| Cooling Method: | ICO9001 |
| Bearing Brand: | C&U/NSK |
Ασύγχρονη μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος αργιλίου 2800rpm 0.75kw 1hp
| Εφαρμογή: | αντλία πισινών |
|---|---|
| Τάση: | 220V |
| Δύναμη: | 0.55kw/0.75hp |
ICO9001 Μέθοδος ψύξης Μονοφασικός κινητήρας επαγωγής με ονομαστική συχνότητα 50Hz60HZ και ρουλεμάν C U NSK για εξοπλισμό
| Mounting Type: | Foot Mounted / Flange Mounted |
|---|---|
| Flange Size: | B3 |
| Number Of Poles: | 4 |

