Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ irrigation water pump ] αγώνας 363 προϊόντα.
100% παραγωγής ενιαία φάση υδραντλιών 0.75HP ηλεκτρικών κινητήρων JET εσωτερική
| Όνομα προϊόντων: | Μόνη αντλία εμπυρεύματος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | άντληση |
| δύναμη: | 0.75HP/0.55KW |
Κήπος που ψεκάζει την μόνος-απορροφώντας ηλεκτρική αεριωθούμενη υδραντλία jsp-255A 0.75HP
| Όνομα: | Μόνη αντλία εμπυρεύματος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πότισμα |
| δύναμη: | 0.75HP/0.55KW |
Αυτόματες μόνες απορροφώντας εσωτερικές υδραντλίες για τον όρο GP-125A αέρα
| Όνομα προϊόντων: | Μόνη αντλία εμπυρεύματος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | άντληση |
| Παραγωγή: | 0.16HP/0.125KW |
Φυγοκεντρική υδραντλία ανοξείδωτου CDLF κάθετη πολυβάθμια με το Drive συζεύξεων
| Όνομα προϊόντων: | Πολυβάθμια φυγοκεντρική αντλία |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ανεφοδιασμός γλυκού νερού |
| Παραγωγή: | 0.5HP/0.37KW |
Διπλές φυγοκεντρικές υδραντλίες SCM2 στροφείων για τις αστικές/βιομηχανικές συναρμολογήσεις
| Τύπος: | Πολυβάθμια φυγοκεντρική αντλία |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πότισμα |
| Παραγωγή: | 3HP το /2.2KW |
Ηλεκτρική αντλία νερού με εύρος θερμοκρασίας -20-100C, Αυτόματη λειτουργία και μπροστινό κάλυμμα από χυτοσίδηρο/αλουμίνιο
| Βαθμός IP: | IP55 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| Μηχανοκίνητη ισχύος: | 1,5 kW |
1.5KW ανώτατη πίεση εργασίας υδραντλιών 20L/min ηλεκτρικών κινητήρων 1.2Mpa
| Insulation Class: | F |
|---|---|
| Inlet/Outlet Diameter: | 1 Inch |
| Motor Power: | 1.5KW |
Εξαιρετικά αθόρυβη αυτόματη αντλία νερού 220V 20L/Min ≤55dB Μέγιστη θερμοκρασία περιβάλλοντος 40℃
| Motor Voltage: | 220V |
|---|---|
| Head: | 20m |
| Max. Working Pressure: | 1.2Mpa |
Ηλεκτρική αντλία νερού με κινητήρα με ρυθμό ροής 500 GPH 25 πόδια μέγιστη κεφαλή και 20m κεφαλή για αξιόπιστη μεταφορά νερού
| Ρυθμός ροής: | 500 GPH |
|---|---|
| Ρεύμα: | 2.9α |
| Εγγύηση: | 1 έτος |
Ηλεκτρική αντλία νερού με κινητήρα 1,5KW, μέγιστο μανομετρικό ύψος 25 πόδια και 20m για αποτελεσματική μεταφορά νερού
| Μπροστινή κάλυψη: | Χυτοσίδηρο/Αλουμίνιο με εισαγωγή χαλκού |
|---|---|
| Πόλος: | 4 |
| Ανώτατο κεφάλι: | 25 πόδια |

