Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ industrial centrifugal pumps ] αγώνας 380 προϊόντα.
Ηλεκτρικό πλυντήριο πίεσης Κούφιο κινητήρα άξονα Τρίτης Φάσης 1390RPM Αδιάβροχο 0,75KW Φλάντζης IE2 Απόδοση
| Ονομαστική συχνότητα: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης: | IMB3/IMB5 |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤75dB |
ZOZHI IE3 Αύξητης Απόδοσης Τριφάδικος Μηχανής Εισαγωγής με Αδιάβροχη Φλάντσα και Κεφάλαιο Αλουμινίου
| Ονομαστική συχνότητα: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης: | IMB3/IMB5 |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤75dB |
Ηλεκτροκινητήρας Τριφασικός ZOZHI 18.5KW 1460RPM IP55 Αδιάβροχος Υψηλής Απόδοσης
| Όνομα προϊόντος: | Κινητήρας κοίλου άξονα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μηχανή πλυντηρίων πίεσης |
| Εύρος ισχύος: | 22KW/30HP |
ZOZHI 112M-4 IE2 10-50HP 4kW Αλουμινίου Ανεμιδώδης Ενσωμάτωση AC Ηλεκτρικός κινητήρας 380V/440V Τριφασικός κινητήρας φλάντζας
| Όνομα προϊόντος: | Κινητήρας κοίλου άξονα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μηχανή πλυντηρίων πίεσης |
| Εύρος ισχύος: | 22KW/30HP |
Ανερόστερος κινητήρας επαγωγής τριών φάσεων υψηλής απόδοσης με τοποθέτηση φλάντζας για εφαρμογές πλυντηρίων υπό πίεση
| Ονομαστική συχνότητα: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης: | IMB3/IMB5 |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤75dB |
ZOZHI Υψηλής Απόδοσης 3 Φάσης Κούφος Άξονας Αδιάκριτος Ηλεκτροκινητήρας 2KW
| Όνομα προϊόντος: | Κινητήρας κοίλου άξονα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μηχανή πλυντηρίων πίεσης |
| Εύρος ισχύος: | 22KW/30HP |
Ηλεκτροκινητήρας Ασύγχρονος Τριφασικός ZOZHI 100M-4 3kW 1500 RPM 380V/440V IE3 Αποδοτικότητα Φλάντζα Στήριξης IP54/IP55 Αδιάβροχος Αλουμινίου
| Όνομα προϊόντος: | Κινητήρας κοίλου άξονα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μηχανή πλυντηρίων πίεσης |
| Εύρος ισχύος: | 22KW/30HP |
ZOZHI 4-Pole 110V/220V/380V Τριφασικός Ασύγχρονος Κινητήρας Αδιάβροχος IE1 Απόδοσης Πλαίσιο H50-132 1500rpm
| Όνομα προϊόντος: | Κινητήρας κοίλου άξονα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μηχανή πλυντηρίων πίεσης |
| Εύρος ισχύος: | 22KW/30HP |
ZOZHI Τρι-Φάσης Ασύγχρονος Κινητήρας 2.2KW 3P 960RPM IP65 Αδιάβροχος IE2 Απόδοση Φλάντζας Mount 50/60Hz για πλυντήριο αυτοκινήτων
| Όνομα προϊόντος: | Κινητήρας κοίλου άξονα |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μηχανή πλυντηρίων πίεσης |
| Εύρος ισχύος: | 22KW/30HP |
Ασύγχρονη μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος ενιαίας φάσης υψηλής ταχύτητας για το Drive του αεροσυμπιεστή
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Οδηγώντας αεροσυμπιεστής |
| Παραγωγή: | 0.75HP το /0.55KW |

