Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ industrial centrifugal pumps ] αγώνας 361 προϊόντα.
ZOZHI 28mm Κούφος Άξονας Τρι-Φάσης Κινητήρας Εισαγωγής Αδιάβροχη Φλάντσα Εγκατάσταση 0,75KW 380V
| Ονομαστική συχνότητα: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης: | IMB3/IMB5 |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤75dB |
Ηλεκτρικό πλυντήριο πίεσης Κούφιο κινητήρα άξονα Τρίτης Φάσης 1390RPM Αδιάβροχο 0,75KW Φλάντζης IE2 Απόδοση
| Ονομαστική συχνότητα: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης: | IMB3/IMB5 |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤75dB |
ZOZHI IE3 Αύξητης Απόδοσης Τριφάδικος Μηχανής Εισαγωγής με Αδιάβροχη Φλάντσα και Κεφάλαιο Αλουμινίου
| Ονομαστική συχνότητα: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης: | IMB3/IMB5 |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤75dB |
Ανερόστερος κινητήρας επαγωγής τριών φάσεων υψηλής απόδοσης με τοποθέτηση φλάντζας για εφαρμογές πλυντηρίων υπό πίεση
| Ονομαστική συχνότητα: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης: | IMB3/IMB5 |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤75dB |
Ασύγχρονη μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος ενιαίας φάσης υψηλής ταχύτητας για το Drive του αεροσυμπιεστή
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Οδηγώντας αεροσυμπιεστής |
| Παραγωγή: | 0.75HP το /0.55KW |
Τριφογενής ασύγχρονος κινητήρας κούφου άξονα με μήκος άξονα 100 mm
| Βάρος: | 35kg |
|---|---|
| Διορισμένη τάση: | 380V |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | -20℃~+40℃ |
Διπλός πυκνωτής μηχανών επαγωγής ενιαίας φάσης μιλ. ασύγχρονος ISO
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης |
|---|---|
| Παραγωγή: | 3KW |
| Πολωνός: | 2 |
Η μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος προτύπων του ISO ΜΟΥ |Μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης με τη μόνωση κατηγορίας Φ για τους μύλους
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης |
|---|---|
| Φάση: | 1 pH |
| Παραγωγή: | 0.25HP |
Το υγρότερο λάστιχο μερών γεννητριών εναλλακτών δόνησης μηχανών τοποθετεί την έγκριση CE
| Εφαρμογή:: | Το λάστιχο γεννητριών τοποθετεί |
|---|---|
| Χρώμα:: | Το ασήμι και ο Μαύρος για το λάστιχο γεννητριών τοποθετούν |
| Υλικό:: | Το λαστιχένιο και ανοξείδωτο stell για το λάστιχο γεννητριών τοποθετεί |
Αντι - η δόνηση τοποθετεί το εύκολο λαστιχένιο ελαστικό ανταλλακτικών για τα σύνολα γεννητριών diesel
| Εφαρμογή:: | Το λάστιχο γεννητριών τοποθετεί |
|---|---|
| Χρώμα:: | Το ασήμι και ο Μαύρος για το λάστιχο γεννητριών τοποθετούν |
| Υλικό:: | Το λαστιχένιο και ανοξείδωτο stell για το λάστιχο γεννητριών τοποθετεί |

