Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ industrial centrifugal pumps ] αγώνας 381 προϊόντα.
IE2 Απόδοση 7.5hp/5.5kw Ηλεκτρικός κινητήρας κούφου άξονα για βιομηχανικό σύστημα ψεκασμού
| Καθορισμένη συχνότητα: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | IMB3/IMB5 |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤ 75dB |
Δύο φάσεις κούφιο άξονα ηλεκτρικό πλυντήριο πλυντηρίων κινητήρας για αντλία πίεσης
| Καθορισμένη συχνότητα: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | IMB3/IMB5 |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤ 75dB |
Κινητήρας 5.5kW με κοίλο άξονα 24mm με περίβλημα από κράμα αλουμινίου για πλυντήρια ρούχων και βιομηχανικές εφαρμογές
| Ονομαστική συχνότητα: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Μέθοδος Ψύξης: | IC411 |
| Τύπος τοποθέτησης: | IMB3/IMB5 |
Η σειρά ZOZHI IE3 1hp 1.5hp 2hp 3hp 4hp 5.5hp 1.5KW Τρεις φάσεις κινητήρας 1400rpm Ασύγχρονη επαγωγή AC ηλεκτρικός κινητήρας
| Ονομαστική συχνότητα: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης: | IMB3/IMB5 |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤75dB |
5Ηλεκτρικός κινητήρας τριών φάσεων AC για πλυντήριο αυτοκινήτων
| Καθορισμένη συχνότητα: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | IMB3/IMB5 |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤ 75dB |
Τρεις μονοφασικές ηλεκτρικές αντλίες για πλυντήρια αυτοκινήτων υψηλής πίεσης
| Καθορισμένη συχνότητα: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | IMB3/IMB5 |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤ 75dB |
2.2kw 3kw 4kw 4.4kw 4.5kw 5kw 5.5kw 7.5kw 11kw 15kw 18.5kw Τρι φάσεις ηλεκτρικός κινητήρας για πλυντήριο αυτοκινήτων
| Καθορισμένη συχνότητα: | 50 Hz/60 Hz |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | IMB3/IMB5 |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤ 75dB |
Μονοφάση Τριφάση Κούφος Αξοναγωγός Για Πυροσβεστήρα Υψηλής Πίεσης
| Διορισμένη συχνότητα: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | IMB3/IMB5 |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤ 75dB |
Χυτοσίδηρο Αλουμίνιο 100% Χαλκό Σύρμα Εισαγωγή Μοναδικό Τρι-Φάσης AC Κούφιο Αξοναλυτικό Μηχανή Για την Ιταλία αντλία
| Διορισμένη συχνότητα: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | IMB3/IMB5 |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤ 75dB |
ZOZHI IE1 IE2 IE3 3 φάσης κινητήρας κούφου άξονα για βιομηχανικές εφαρμογές
| Κατασκευή: | Ο κινητήρας ZOZHI |
|---|---|
| Επίπεδο θορύβου: | ≤ 65dB |
| Αποτελεσματικότητα: | ΙΕ1 ΙΕ2 ΙΕ3 |

