Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ industrial centrifugal pumps ] αγώνας 381 προϊόντα.
MS IE1 IE2 IE3 Επαγωγικός κινητήρας 3 φάσεων υψηλής απόδοσης με περίβλημα αλουμινίου για αντλίες κιβωτίου ταχυτήτων και καθαρό μηχάνημα
| Ονομασία προϊόντος: | Τριφασικός επαγωγικός κινητήρας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κιβώτιο ταχυτήτων, αντλίες, καθαρό μηχάνημα |
| Σειρά δύναμης: | 0.06kw ~ 22kw |
Εσωτερική μηχανή επαγωγής άξονων 380V 50HZ 5.5KW τριφασική
| Παραγωγή: | 0,5kw 1,5kw 2,2kw 4kw 5,5kw 7,5kw |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Υδραυλικό σύστημα |
| Τάση/Συχνότητα: | 220V 230/380V 60HZ |
Μονοφασικός κινητήρας επαγωγής 5.5hp 4kw 220V 1500rpm για βιομηχανικό συμπιεστή αέρα 1 έτος υπηρεσίας
| εξόδου: | 5.5HP / 4KW |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | 40°C |
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
1hp 0.75kw 220V Μονοφασικός Επαγωγικός Κινητήρας 3000rpm για Βιομηχανική Χρήση, Κλειστού Τύπου για Αεροσυμπιεστή
| εξόδου: | 1HP / 0,75KW |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | 40°C |
| Ταχύτητα: | 3000 στροφές ανά λεπτό |
Υψηλής απόδοσης 1.1KW 1.5HP 87/61mm Τριφασικός ηλεκτρικός κινητήρας επαγωγής από αλουμίνιο 50Hz 24mm Κούφιος άξονας Αδιάβροχη αντλία Hawk
| Ασύγχρονη Ταχύτητα: | 1400rpm |
|---|---|
| Κλάση μόνωσης: | φά |
| Περίφραξη: | IP55 |
Άλουμινίου Σώμα 3 Φάσης Ασύγχρονος κινητήρας 5.5KW 7.5HP 4 Πόλοι 380V 50HZ 1440 RPM Αδιάβροχο Κλειστό 75/90mm Για αντλία Hawk
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η υπόθεση CTNS/Veneer |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 14WORK ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
5.5kW Τρι-Φάσης Ασύγχρονος Κινητήρας με Φλάντζη και Αδιάβροχο Σχεδιασμό για Βιομηχανικές Αντλίες
| Ονομαστική συχνότητα: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης: | IMB3/IMB5 |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤75dB |
Τρι-Φάση 5.5KW 7.5HP Ηλεκτρικός κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος 380V 50HZ 1500 στροφές ανά λεπτό Εκρηκτικό κλειστό περίβλημα αλουμινίου 110V Αντλία κινητήρα 5KW
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η υπόθεση CTNS/Veneer |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 14WORK ΗΜΕΡΕΣ |
| Όροι πληρωμής: | T/T, L/C |
Υψηλής Απόδοσης 5.5kW Αδιάβροχος Τριφασικός Ασύγχρονος Κινητήρας με Κοίλο Άξονα για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Ονομαστική συχνότητα: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης: | IMB3/IMB5 |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤75dB |
Καλώδιο 50Hz χαλκού ηλεκτρικών κινητήρων 100% ενιαίας φάσης IP54 3KW με το φυγοκεντρικό διακόπτη
| Εφαρμογή: | Γενικό Drive |
|---|---|
| Παραγωγή: | 3KW |
| Πολωνός: | 2 |

