Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
Μίνι φραγμών υδραντλία Qb70 πίεσης χυτοσιδήρου ηλεκτρική/συμπληρωματική αντλία 0.75hp
| Δύναμη ποσοστού: | 0.75HP/0.55KW |
|---|---|
| Ροή Max: | 45L/Min |
| Ο επικεφαλής Max: | 50m |
Υδραντλία ηλεκτρικών κινητήρων χυτοσιδήρου, οριζόντια πολυβάθμια φυγοκεντρική αντλία για εσωτερικό
| Παραγωγή: | 1.5HP/1.1KW |
|---|---|
| Ροή Max: | 150L/min |
| Ο επικεφαλής Max: | 50m |
0.75hp εσωτερική ηλεκτρική αντλία μεταφοράς νερού με την κατοικία αργιλίου, SGS ISO που απαριθμείται
| Παραγωγή: | 0.75HP/0.55KW |
|---|---|
| Ροή Max: | 45 λ/λ |
| Ο επικεφαλής Max: | 50m |
1HP/0.75KW ανώτατη ροή υδραντλιών 300L/Min ηλεκτρικών κινητήρων για το Hydro Spa 10M ανώτατο κεφάλι
| Όνομα: | Υδραντλία ηλεκτρικών κινητήρων |
|---|---|
| εφαρμογή: | Πότισμα |
| Έξω τεθειμένος: | 1HP/0.75KW |
Ηλεκτρική αντλία μεταφοράς νερού περιφερειακών αντλιών, αντλία Qb60 πίεσης νερού 0,55 HP
| Όνομα προϊόντων: | Υδραντλία ηλεκτρικών κινητήρων |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.55 / 0,37 |
| Ροή Max: | 35L/Min |
Πίεση αντλιών λιμνών δινών μπανιέρων SPA με το σύστημα αέρα, SGS ISO εγκεκριμένο
| Όνομα: | Υδραντλία ηλεκτρικών κινητήρων |
|---|---|
| εφαρμογή: | Νερό |
| Έξω τεθειμένος: | 1.2HP/0.9KW |
Ενιαία αντλία μεταφοράς νερού στροφείων φυγοκεντρική ηλεκτρική 2 HP υψηλή αποδοτικότητα για την καλλιέργεια
| Όνομα στοιχείων: | Υδραντλία ηλεκτρικών κινητήρων |
|---|---|
| Δύναμη: | 2.0 / 1.5 |
| Ροή Max: | 150 |
Περιφερειακή υδραντλία 370W 220V 50Hz qb-60 ηλεκτρικών κινητήρων 0.5HP για την άρδευση κήπων
| Όνομα προϊόντων: | Υδραντλία ηλεκτρικών κινητήρων |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.5 / 0,37 |
| Ροή Max: | 35L/Min |
1.5Hp φυγοκεντρική σειρά Cpm υψηλών ηλεκτρική υδραντλιών για την καλλιέργεια του νερού
| Παραγωγή: | 1.5HP/1.1KW |
|---|---|
| Ροή Max: | 130 λ/λ |
| Ο επικεφαλής Max: | 42 μ |
Υδραντλία 0.55kw υψηλών ηλεκτρικών κινητήρων δίνης 0,75 περιφερειακή αντλία HP
| Όνομα αγαθών: | Υδραντλία ηλεκτρικών κινητήρων |
|---|---|
| εφαρμογή: | Άντληση |
| Έξω τεθειμένος: | 0.75HP/0.55KW |

