Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
Ηλεκτροκινητήρας με κοίλο άξονα, Ρεύμα 8.8Α, Σχεδιασμένος για Αυτοματοποιημένα Συστήματα Επιθεώρησης και Συσκευές Ελέγχου
Λεπτομέρειες
| Motor Type | AC Motor | Application | High Pressure Pump |
|---|---|---|---|
| Shaft | 24mm | Rated Speed | 1400rpm |
| Speed Range | 1400-1500 RPM | Frame Size | 112# |
| Current | 8.8A | Hollow Shaft Diameter | Φ24mm |
| Επισημαίνω | ηλεκτροκινητήρας με κοίλο άξονα 8.8Α,κινητήρας με κοίλο άξονα για αυτοματοποιημένη επιθεώρηση,ηλεκτροκινητήρας για συσκευές ελέγχου |
||
Περιγραφή προϊόντων
Επισκόπηση προϊόντος
Ο κινητήρας με κοίλο άξονα ZOZHI HS112M2-4 είναι ένας κινητήρας επαγωγής 3 φάσεων υψηλής απόδοσης και στιβαρός, σχεδιασμένος για βιομηχανικές εφαρμογές που απαιτούν ακριβή έλεγχο κίνησης. Με τον καινοτόμο σχεδιασμό του κοίλου άξονα, αυτός ο κινητήρας εξαλείφει την ανάγκη για πρόσθετα εξαρτήματα σύζευξης, απλοποιώντας τη μηχανική συναρμολόγηση και μειώνοντας τις απαιτήσεις συντήρησης.
Βασικές προδιαγραφές
| Προδιαγραφή | Τιμή |
|---|---|
| Αριθμός μοντέλου | HS112M2-4 |
| Ονομαστικό ρεύμα | 8.8A |
| Βάρος | 32 kg |
| Διάμετρος κοίλου άξονα | 24 mm |
| Διάμετρος κινητήρα | 42 mm |
| Εύρος ταχύτητας | 1400-1500 RPM |
| Μέγεθος πλαισίου | 112# |
| Βαθμός απόδοσης | 85% (Πρότυπο IE1) |
| Κλάση μόνωσης | F |
Χαρακτηριστικά σχεδιασμού
- Σχεδιασμός κοίλου άξονα για άμεση τοποθέτηση στον εξοπλισμό που κινείται
- Συμπαγής διάμετρος 42mm για εφαρμογές με περιορισμένο χώρο
- Μόνωση κλάσης F για ενισχυμένη θερμική αντοχή
- Ελαφριά κατασκευή στα 32kg για εύκολη εγκατάσταση
- Πιστοποίηση CE για διεθνή πρότυπα ασφαλείας
Βιομηχανικές εφαρμογές
Αυτός ο κινητήρας επαγωγής με κοίλο άξονα είναι ιδανικός για διάφορες βιομηχανικές εφαρμογές, όπως:
- Αυτοματοποιημένα συστήματα επιθεώρησης και συσκευές ελέγχου
- Συστήματα μεταφοράς και μηχανήματα συσκευασίας
- Ρομποτικοί βραχίονες και εξοπλισμός αυτοματισμού
- Συστήματα HVAC, αντλίες και ανεμιστήρες
- Γραμμές παραγωγής κατασκευής
Πληροφορίες παραγγελίας & αποστολής
| Παράμετρος | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Τιμή | 165 USD ανά μονάδα |
| Ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας | 1 μονάδα |
| Δυνατότητα εφοδιασμού | Έως 10.000 μονάδες |
| Συσκευασία | Κιβώτια ή θήκες καπλαμά με προστατευτικά υλικά |
| Χρόνος παράδοσης | 7 ημέρες μετά την πληρωμή |
| Όροι πληρωμής | 100% πριν την αποστολή |
| Προέλευση | Κίνα |
Συχνές ερωτήσεις
Ποια είναι η μάρκα και ο αριθμός μοντέλου του κινητήρα με κοίλο άξονα;
Ο κινητήρας κατασκευάζεται από την ZOZHI με αριθμό μοντέλου HS112M2-4.
Πού κατασκευάζεται ο κινητήρας με κοίλο άξονα;
Αυτός ο κινητήρας κατασκευάζεται στην Κίνα.
Τι πιστοποιήσεις έχει ο κινητήρας με κοίλο άξονα;
Ο κινητήρας είναι πιστοποιημένος κατά CE, διασφαλίζοντας τη συμμόρφωση με τα ευρωπαϊκά πρότυπα ασφαλείας και ποιότητας.
Ποια είναι η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας και η τιμή;
Η ελάχιστη ποσότητα παραγγελίας είναι 1 μονάδα με τιμή 165 USD ανά μονάδα.
Ποιες είναι οι λεπτομέρειες συσκευασίας και παράδοσης;
Ο κινητήρας συσκευάζεται σε χαρτοκιβώτια ή θήκες καπλαμά με προστατευτικά υλικά και παραδίδεται εντός 7 ημερών.
Ποιοι είναι οι όροι πληρωμής και η δυνατότητα εφοδιασμού;
Οι όροι πληρωμής απαιτούν 100% πληρωμή πριν την αποστολή, με δυνατότητα εφοδιασμού έως 10.000 μονάδες.
Συνιστώμενα προϊόντα

