Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ industrial centrifugal pumps ] αγώνας 381 προϊόντα.
Αδιάβροχος 220V AC τάση Ασύγχρονος κινητήρας 60Hz B35 Μέγεθος φλάντζης 0,09HP / 0,06KW για εμπορική μηχανή καφέ
| Αποδόσεις: | 0,09HP / 0,06KW |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | 40°C |
| ΤΑΧΥΤΗΤΑ: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
Εμπορικός 0.09kw 1500rpm Ασυγχρονος Επαγωγικός Κινητήρας με Πυκνωτή B5 Αδιάβροχος 220V AC Τάση 60Hz Μονοφασικός Καφές
| Αποδόσεις: | 0,12HP / 0,09KW |
|---|---|
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος: | 40°C |
| Ταχύτητα: | 1500 στροφές ανά λεπτό |
Three-Phase AC Induction Hollow Shaft Motor 3kw 4kw 5.5kw 7.5kw Aluminum Shell Waterproof High 1500rpm for High Pressure Washers
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Η υπόθεση CTNS/Veneer |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης: | 14 ημέρες εργασίας |
| Όροι πληρωμής: | T/t, l/c |
7.5kW 10hp Κούφιος Άξονας Κινητήρας Τριφασικός Επαγωγικός Κινητήρας με Χαμηλή Τιμή
| Ονομαστική συχνότητα: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης: | IMB3/IMB5 |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤75dB |
5.5kw 220V/380V Ηλεκτρικός κινητήρας κούφου άξονα για πλυντήριο
| Ονομασία προϊόντος: | Κοίλη μηχανή άξονων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μηχανή πλυντηρίων πίεσης |
| Πεδίο ισχύος: | 22kw/30hp |
2.2kw έως 7.5kw Τρεις φάσεις AC ηλεκτρικός κινητήρας επαγωγής κούφου άξονα για πλυντήριο ρούχων 380V AC τάση Ασφάλεια ≤75dB
| Καθορισμένη συχνότητα: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | IMB3/IMB5 |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤ 75dB |
100% Χάλκινο Καλώδιο 50Hz Συχνότητας Ηλεκτρικός Τριφασικός Κινητήρας Διπλό Ρουλεμάν Κοίλος Άξονας 1500rpm 380V 400V για Μηχανή Πλυσίματος Αυτοκινήτων
| Καθορισμένη συχνότητα: | 50Hz/60Hz |
|---|---|
| Τύπος στερέωσης: | IMB3/IMB5 |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤ 75dB |
5 ίππων ηλεκτρικό μηχάνημα πλυντηρίου με κινητήρα κοίλου άξονα επαγωγής
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ZOZHI |
| Αριθμό μοντέλου | HS112M2-4 |
Καυτή Πώληση Υψηλής Πίεσης Επαγωγικός Υψηλής Απόδοσης 3kw, 4kw 5.5kw 7.5kw, 11kw, 15kw Ηλεκτρικός Κινητήρας Κοίλου Άξονα για Υψηλή Πίεση
| Ονομαστική συχνότητα: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης: | IMB3/IMB5 |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤75dB |
Κινητήρας Τριφασικός 5.5KW με Κούφιο Άξονα, Περίβλημα από Κράμα Αλουμινίου και Ψύξη με ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑ
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
|---|---|
| Μάρκα | ZOZHI |
| Αριθμό μοντέλου | MS112M2-4 |

