Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ industrial centrifugal pumps ] αγώνας 381 προϊόντα.
Λαστιχένιες σφραγίδες υδραντλιών, τυποποιημένο μέγεθος σφραγίδων άξονων 0.8Mpa 560A/B/C μηχανικό
| Μέγεθος:: | Τυπικό μέγεθος |
|---|---|
| Ειδικότητα: | Τεχνική σφραγίδα από ελαστικό |
| Ταχύτητα:: | 10m/sec |
Πολυ ανοίξεων ενιαία σφραγίδα άξονων προσώπου μηχανική, μέρη 0.8Mpa υδραντλιών CN116U
| Μέγεθος:: | Τυποποιημένο μέγεθος |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων:: | Μηχανική σφραγίδα |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Λαστιχένια μηχανική σφραγίδα φυσητήρων |
Φυγοκεντρική υδραντλία ενιαίας φάσης 0.75HP 0.55KW για την αγροτική άρδευση
| Δομή:: | Ενός σταδίου αντλία |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων:: | Φυγοκεντρική υδραντλία |
| Μπροστινή κάλυψη:: | Χυτοσίδηρος/αργίλιο με το ένθετο ορείχαλκου |
Φυγοκεντρική υδραντλία 0.75hp 110v 60hz ηλεκτρικών κινητήρων σειράς Dkm για την περιοχή λυμάτων
| Χρήση: | Νερό αποβλήτων |
|---|---|
| Παραγωγή: | 0.75HP/0.55KW |
| Ροή Max: | 180 λ/λ |
Ηλεκτρικός κινητήρας φυγοκεντρικό υποβρύχιο 2850RPM υδραυλικών αντλιών στροφείων 1HP
| Όνομα προϊόντων: | Μόνη αντλία εμπυρεύματος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Γεωργία |
| Παραγωγή: | 1HP/0.75KW |
220V 1 Scm φυγοκεντρικής μικροϋπολογιστών ηλεκτρικών κινητήρων HP επιφάνειας υδραντλιών ομαλής
| Δύναμη: | 1HP το /0.75KW |
|---|---|
| Ροή Max: | 95L/Min |
| Ο επικεφαλής Max: | 25m |
ΜΙΚΡΗ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΕΝΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΗΛΕΚΤΡΙΚΌ ΚΙΝΗΤΉΡΑ ΣΕΙΡΆ ΥΔΡΑΝΤΛΙΩΝ DKM ΧΡΗΣΗΣ ΣΠΙΤΙΩΝ ΕΞΟΥΣΙΟΔΌΤΗΣΗ ΕΝΌΣ ΈΤΟΥΣ
| Παραγωγή: | 2,0HP / 15KW |
|---|---|
| Ροή Max: | 540 L/Min |
| Ο επικεφαλής Max: | 23 μέτρα |
Αεριωθούμενη βαθιάς καλά μόνης εμπυρεύματος σειρά ροής αντλιών 2850RPM 42L/ελάχιστης για τον ανεφοδιασμό σπιτιών
| Παραγωγή: | 0.5HP/0.37KW |
|---|---|
| Ροή Max: | 42 λ/λ |
| Ο επικεφαλής Max: | 40m |
2850RPM ταχύτητας περιφερειακή διαφραγμάτων σειρά άρδευσης 1/2Hp QB υδραντλιών συμπληρωματική
| Όνομα προϊόντων: | Περιφερειακή υδραντλία |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ώθηση |
| Δύναμη: | 1/2HP το /0.75KW |
0.32HP μόνη αντλία εμπυρεύματος 0,25 KW, μόνη πρωταρχική υδραντλία CP-126 για την κηπουρική/την καλλιέργεια
| Όνομα στοιχείων: | Μόνη αντλία εμπυρεύματος |
|---|---|
| Ο επικεφαλής Max: | 33 μ |
| Ροή Max: | 36L/min |

