Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ house water pump ] αγώνας 598 προϊόντα.
Ενιαία Φάση 2.2KW 3HP Ηλεκτρικός κινητήρας εναλλασσόμενου ρεύματος 380V 50HZ 2300 στροφές ανά λεπτό Εκρηκτικό Ασφαλές Κλειστό Αλουμινένιο Κεφάλαιο 110V Αεροσκάφος 5KW
| Housing: | Aluminum |
|---|---|
| Duty: | S1 (continuous) |
| Rotation Direction: | Counter clockwise |
Δύο ρουλεμάν 5.5kw 7.5HP Κούφιος Άξονας Κινητήρας Για Ιταλική Αντλία Νερού Υψηλής Πίεσης
| Ονομαστική συχνότητα: | 50HZ/60HZ |
|---|---|
| Τύπος τοποθέτησης: | IMB3/IMB5 |
| Επίπεδο θορύβου: | ≤75dB |
Ισχυρή λεπίδα ανεμιστήρων ανταλλακτικών Y2 ευελιξίας εύκολη για τη μηχανή κατοικίας αργιλίου πλαισίων 100#
| Υλικό: | πλαστικά PP |
|---|---|
| Διάμετρος κολπίσκων: | 28.2mm |
| Διάμετρος εξόδου: | 130mm |
0.12HP τριφασικός ηλεκτρικός κινητήρας 0.09KW 230/400V 1400RPM 4 Πολωνός ms562-4 εναλλασσόμενου ρεύματος
| Δύναμη: | 0,09 Kw |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μηχανή βιομηχανίας |
| Τάση: | 230/400V |
220/380V τριφασικό αργίλιο ms100l1-4 μηχανών εναλλασσόμενου ρεύματος 1400rpm 3hp εξουσιοδότηση ενός έτους
| Δύναμη: | 3 HP |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μηχανή βιομηχανίας |
| Τάση: | 230/380v |
Διπλό μέγεθος σωλήνων αντλιών αναρρόφησης σκηνικού φυγοκεντρικό ηλεκτρικό νερού SCM2-45 0.75KW 1 " X1»
| Όνομα στοιχείων: | Φυγοκεντρική υδραντλία |
|---|---|
| Δύναμη: | 0.75KW/1HP |
| Q.Max (λ/λ): | 90 |
Ενιαίες ηλεκτρικές αντλίες 2DKM -16 1.5HP τριφασικό 440v 60hz λειτουργίας σκηνικής βαριές ροής
| Όνομα αγαθών: | Υδραντλία λυμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή: | νερό αποβλήτων μεταφοράς |
| Παραγωγή: | 1.0HP/0.75KW |
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών 0.75HP 0.55KW για τα ειδικά ρευστά
| Όνομα προϊόντων: | Περιφερειακή υδραντλία |
|---|---|
| Εφαρμογή: | άντληση |
| Παραγωγή: | 0.75HP/0.55KW |
Σώμα αντλιών ανοξείδωτου υψηλής επίδοσης και περιφερειακή αντλία 1HP πετρελαίου άξονων
| Όνομα προϊόντων: | Περιφερειακή υδραντλία |
|---|---|
| Εφαρμογή: | άντληση |
| Παραγωγή: | 0.75HP/0.55KW |
Ηλεκτρικό καλώδιο χαλκού φυγοκεντρικών αντλιών 100% εναλλασσόμενου ρεύματος PX 0.75kw 1.1kw 2.2kw με για το πότισμα
| Όνομα στοιχείων: | Φυγοκεντρική υδραντλία |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ώθηση |
| Δύναμη: | 1.5HP το /1.1KW |

