Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ house water pump ] αγώνας 597 προϊόντα.
Ηλεκτρικός κινητήρας επαγωγής 0.18kw 0.25hp my631-2 ενιαίας φάσης υδραντλιών ηλεκτρικών κινητήρων αργιλίου
| Δύναμη: | 0.18kw |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μηχανή βιομηχανίας |
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός: | Πρότυπα |
IE2 πιστοποίηση CE υδραντλιών 3KW B14 220V 380V ms100l2-4 ηλεκτρικών κινητήρων
| Δύναμη: | 3KW |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μηχανή βιομηχανίας |
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός: | Πρότυπα |
3kW αδιάβροχος υψηλής απόδοσης κινητήρας επαγωγής εναλλασσόμενου ρεύματος για ηλεκτρική αντλία νερού
| Τύπος: | Ασύγχρονος κινητήρας |
|---|---|
| Φάση: | Τριφασική |
| Δυναμικό: | 380V |
Εσωτερικός νημάτων εύκολος διακόπτης πίεσης υδραντλιών ανταλλακτικών διευθετήσιμος μηχανικός
| εκτίμηση: | 2.0-3.0kg |
|---|---|
| Εκτιμημένο ρεύμα: | 5-10A |
| Τάση: | 110-230v |
Αντιοξειδωτική μόνη αντλία εμπυρεύματος για το σπίτι 0,5 υδραντλία 0.37KW HP
| Όνομα στοιχείων: | Μόνη αντλία εμπυρεύματος |
|---|---|
| Μέσο μετάδοσης: | Καθαρό νερό |
| δύναμη: | 0.5HP/0.37KW |
Ορείχαλκου στροφείων μόνη ενιαία φάση 220V/50Hz υδραντλιών εμπυρεύματος φυγοκεντρική για τον κήπο
| Όνομα στοιχείων: | Μόνη αντλία εμπυρεύματος |
|---|---|
| Ο επικεφαλής Max: | 40 μ |
| Ροή Max: | 65L/min |
Μεγάλη αντλία ενιαίας φάσης υδραντλιών λυμάτων παροχής νερού ικανότητας φυγοκεντρική
| Όνομα προϊόντων: | Αντλία λυμάτων |
|---|---|
| εφαρμογή: | Άντληση |
| Παραγωγή: | 0.75HP/0.55KW |
Βαθιά καλά υψηλή ηλεκτρική υδραντλία με το σώμα 1HP εγχυτήρων
| Όνομα προϊόντων: | Μόνη αντλία εμπυρεύματος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ώθηση |
| δύναμη: | 1HP/0.75KW |
Ηλεκτρική υποβρύχια βαθιά καλά υδραντλία εναλλασσόμενου ρεύματος για γεωργικό
| Όνομα προϊόντων: | βαθιά καλά αντλία |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Για το αγρόκτημα |
| Δύναμη: | 0.75HP/0.55KW |
JET-60L μόνη αεριωθούμενη υδραντλία 0.5HP 0.37KW εμπυρεύματος με το σώμα αντλιών δαπανών σιδήρου για τη χρησιμοποίηση κήπων
| Όνομα προϊόντων: | Μόνη αντλία εμπυρεύματος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | άντληση |
| Παραγωγή: | 0.5HP/0.37KW |

