Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ high efficiency induction motor ] αγώνας 1159 προϊόντα.
Αργίλιο που στεγάζει την τριφασική ασύγχρονη μηχανή 100L3-4 4KW 5.5HP για την πίεση Wahser
| Παραγωγή: | 4KW/5.5HP |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Πίεση Wahser |
| Τάση/συχνότητα: | 400V/60HZ |
Ασύγχρονη μηχανή εναλλασσόμενου ρεύματος αργιλίου 2800rpm 0.75kw 1hp
| Εφαρμογή: | αντλία πισινών |
|---|---|
| Τάση: | 220V |
| Δύναμη: | 0.55kw/0.75hp |
50Hz ονομαστική συχνότητα Κούφιος κινητήρας άξονα προσφέροντας υλικό στερέωσης από κράμα αλουμινίου και 1450RPM Ασύγχρονη ταχύτητα σχεδιασμένη για αυτοματοποίηση
| Operatingtemperature: | -20°C To 80°C |
|---|---|
| Cooling Method: | FAN Cooling |
| Housing Material: | Aluminum Alloy |
ClassF Insulation Hollow Shaft Absolute Encoder for Three Phase Systems at Best
| Type: | Asynchronous Motor |
|---|---|
| Frequency: | 50Hz/60Hz |
| Insulation Class: | ClassF |
2 τριφασικός ηλεκτρικός κινητήρας επαγωγής IE2 εναλλασσόμενου ρεύματος 4 Πολωνού
| Δύναμη: | 0,37 0,5 1 1,5 2,2 3 4 5,5 7,5 KW |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μηχανή βιομηχανίας |
| Εξουσιοδότηση: | Ένα έτος |
220/380V τριφασικό αργίλιο ms100l1-4 μηχανών εναλλασσόμενου ρεύματος 1400rpm 3hp εξουσιοδότηση ενός έτους
| Δύναμη: | 3 HP |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μηχανή βιομηχανίας |
| Τάση: | 230/380v |
Χαμηλού θορύβου ηλεκτρικών κινητήρων υποστήριγμα ms712-4 φλαντζών υδραντλιών 0.37kw 0.5hp τριφασικό
| Δύναμη: | 0.37KW |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μηχανή βιομηχανίας |
| Εξουσιοδότηση: | Ένα έτος |
6-Pole Waterproof 10Hp 7.5Kw 900Rpm 380V Aluminium Enclosed Three-Phase 50Hz/60Hz 400V Electric Motor 50Hz/60Hz 400V AC Power
| Ασύγχρονη Ταχύτητα: | 900rpm |
|---|---|
| Κλάση μόνωσης: | φά |
| Περίφραξη: | IP55 |
7.5Hp 5.5Kw 6-Pole Waterproof 900Rpm 380V Aluminium Enclosed Asynchronous Motor Three-Phase 50Hz/60Hz 400V Electric Motor
| Ασύγχρονη Ταχύτητα: | 900rpm |
|---|---|
| Κλάση μόνωσης: | φά |
| Περίφραξη: | IP55 |
Ηλεκτρική ασύγχρονη επαγωγή 3.7KW ενιαίας φάσης
| Δύναμη: | 3.7KW |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Μηχανή βιομηχανίας |
| Τυποποιημένος ή μεταβλητός: | Πρότυπα |

