Όλα τα Προϊόντα
-
υδραντλία ηλεκτρικών μηχανών
-
Κοίλη μηχανή άξονων
-
μηχανή επαγωγής 3 φάσης
-
μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης
-
IE2 μηχανή
-
IE3 μηχανή
-
Μηχανή αντλιών λιμνών
-
Ηλεκτρικός κινητήρας υδραυλικών αντλιών
-
φυγοκεντρική υδραντλία
-
Περιφερειακή υδραντλία
-
Μόνη αντλία εμπυρεύματος
-
Αυτόματη υδραντλία
-
πολυβάθμιες φυγόκεντρες αντλίες
-
Βαθιά καλά αντλία
-
Ηλεκτρική γεννήτρια εναλλασσόμενου ρεύματος
-
Ανοικτή γεννήτρια diesel
-
Εύκολα ανταλλακτικά
-
Vadim ZabiiakaΤο Zhongzhi κάνει πραγματικά καλό στο σχέδιο και την κατασκευή των προϊόντων. Οι πεπειραμένοι μηχανικοί μας συντηρούν πολύ συμπαθητικούς. -
Kimwolo Mr.ReubenΚαλή ποιότητα, μεγάλοι κατασκευαστές, είμαστε ευχαριστημένοι από τα προϊόντα σας. -
Mr.Yılmaz TürkoğluΈχει εργαστεί μαζί για περισσότερο από 3 έτη πολύ επαγγελματικά. όλα τα προϊόντα λειτουργούν το πρόστιμο στους τύπους εξοπλισμών μας. Σας ευχαριστούμε.
λέξεις-κλειδιά [ electric water transfer pump ] αγώνας 124 προϊόντα.
B34 τοποθετώντας την ηλεκτρική μηχανή επαγωγής 2800RPM μακροπρόθεσμη για τους γερανούς
| Όνομα προϊόντων: | Μηχανή επαγωγής ενιαίας φάσης |
|---|---|
| Φάση: | 1 φάση |
| Παραγωγή: | 0.33HP/0,25 HP |
Εύκολα ανταλλακτικά AVR R250 γεννητριών για τη γεννήτρια Loery Somer/τον αυτόματο ρυθμιστή τάσης
| Όνομα προϊόντων: | AVR R250 |
|---|---|
| Τύπος ΓΟΜΜΑΣ: | Σκληρή γόμμα, μαλακή για την επιλογή |
| Συχνότητα: | 50-60 Hz ονομαστικό |
Μέθοδος ψύξης TEFC 3 Φάσης Έκδοση κινητήρα επαγωγής 0,09KW 0,12HP Σχεδιασμένο για να υποστηρίζει την απόδοση βιομηχανικού εξοπλισμού
| Color: | Customizable |
|---|---|
| Application: | Industrial Pumps, Fans, Compressors, Conveyors |
| Frequency: | 50 Hz / 60 Hz |
Μηχανή κούφου άξονα 50Hz για θερμοκρασία περιβάλλοντος -20C-40C IP55 κλάση προστασίας
| Protection Class: | IP55 |
|---|---|
| Hollow Shaft Diameter: | Φ24mm |
| Current: | 8.8A |

